clock Παρασκευή, 25 Απριλίου 2014 | 3:31:16 πμ

Αποσπάσεις καθηγητών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ρ-Ψ

ΑΘΗΝΑ 16/08/2004

Α/Α - ΑΜ - ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ -OMAΔA - ΠΥΣΔΕ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ - ΠΥΣΔΕ ΑΠΟΣΠΑΣΗΣ 

1672 183202 ΡΑΚΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΠΕ01.00 Β-Β΄ Καβάλας ΠΕΛΛΑ

  
1673 190224 ΡΑΚΙΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Κοζάνης ΗΜΑΘΙΑ

  
1674 186882 ΡΑΚΟΒΙΤΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ10.00 Β-Α΄ Τρικάλων ΠΕΙΡΑΙΑΣ

  
1675 194518 ΡΑΜΠΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Πειραιά Δ ΑΘΗΝΩΝ

  
1676 192751 ΡΑΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕ01.15 Β-Α΄ Δωδεκανήσου Β ΑΘΗΝΩΝ

  
1677 136559 ΡΑΠΤΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Αργολίδας ΒΟΙΩΤΙΑ

  
1678 171643 ΡΑΠΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΣ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Ανατ. Αττικής Δ ΑΘΗΝΩΝ

  
1679 162425 ΡΑΠΤΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Πειραιά Δ ΑΘΗΝΩΝ

  
1680 170029 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Κορινθίας Β ΑΘΗΝΩΝ

  
1681 190417 ΡΕΓΓΟΥΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Ξάνθης ΚΑΒΑΛΑΣ

  
1682 179692 ΡΕΜΠΑΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

  
1683 142908 ΡΕΠΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Θεσσαλονίκης ΛΑΡΙΣΑΣ

  
1684 185861 ΡΕΤΣΙΝΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Λακωνίας ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

  
1685 180251 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ03.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής Γ ΑΘΗΝΩΝ

  
1686 179697 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ02.00 Β-Δ΄ Κυκλάδων ΠΕΙΡΑΙΑΣ

  
1687 177827 ΡΗΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ18.12 Β-Β΄ Ηρακλείου Δ ΑΘΗΝΩΝ

  
1688 149763 ΡΗΓΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Ανατ. Αττικής ΦΘΙΩΤΙΔΑ

  
1689 180588 ΡΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Πειραιά Δ ΑΘΗΝΩΝ

  
1690 200120 ΡΙΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ19.00 Β-Β΄ Πειραιά Α ΑΘΗΝΩΝ

  
1691 164209 ΡΟΔΟΛΦΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Πειραιά ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

  
1692 172387 ΡΟΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ18.01 Β-Α΄ Αθήνας Γ ΑΘΗΝΩΝ

  
1693 197448 ΡΟΚΑΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Δωδεκανήσου ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

  
1694 156301 ΡΟΜΠΟΤΗ ΡΕΓΓΙΝΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Πειραιά Α ΑΘΗΝΩΝ

  
1695 179701 ΡΟΝΤΟΥΛΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Κοζάνης ΛΑΡΙΣΑΣ

  
1696 191800 ΡΟΠΟΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ17.02 Β-Α΄ Πρέβεζας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
1697 195693 ΡΟΥΓΓΑ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ04.01 Β-Γ΄ Κορινθίας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
1698 194695 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ-ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ17.01 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής ΚΟΡΙΝΘΙΑ

  
1699 160465 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ05.00 Β-Α΄ Λακωνίας ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

  
1700 171277 ΡΟΥΜΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ07.00 Β ΑΘΗΝΑΣ ΧΙΟΣ

  
1701 189548 ΡΟΥΜΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Χανίων Γ ΑΘΗΝΩΝ

  
1702 193224 ΡΟΥΣΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Χαλκιδικής Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1703 178848 ΡΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΕ01.02 Β-Β΄ Αθήνας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
1704 195371 ΡΟΥΣΣΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Λακωνίας Γ ΑΘΗΝΩΝ

  
1705 183570 ΡΩΜΑΝΟΥ ΑΝΝΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής Α ΑΘΗΝΩΝ

  
1706 181570 ΣΑΒΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ10.00 Β-Α΄ Βοιωτίας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
1707 185657 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ01.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1708 168474 ΣΑΪΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Πειραιά Δ ΑΘΗΝΩΝ

  
1709 200937 ΣΑΙΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ19.00 Β-Δ΄ Δωδεκανήσου Α ΑΘΗΝΩΝ

  
1710 192362 ΣΑΚΑΛΗ ΓΑΛΗΝΗ ΠΕ18.10 Β-Α΄ Σερρών ΕΒΡΟΣ

  
1711 179018 ΣΑΚΑΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΕ01.00 Β-Α΄ Ευβοίας ΛΑΡΙΣΑΣ

  
1712 172856 ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕ01.11 Β-Α΄ Πειραιά Α ΑΘΗΝΩΝ

  
1713 199358 ΣΑΚΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕ15.00 Β-Δ΄ Αιτωλ/νίας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
1714 197899 ΣΑΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΕ03.00 Β-Γ΄ Χανίων ΗΡΑΚΛΕΙΟ

  
1715 400851 ΣΑΛΙΩΝ ΕΛΕΝΗ-ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Αθήνας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
1716 184944 ΣΑΛΛΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ13.00 Β-Γ΄ Ηλείας Β ΑΘΗΝΩΝ

  
1717 196838 ΣΑΛΜΑ ΕΛΕΝΗ ΠΕ01.00 Β-Β΄ Ευρυτανίας ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

  
1718 172066 ΣΑΛΤΑ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΠΕ17.01 Β-Α΄ Ανατ. Αττικής Β ΑΘΗΝΩΝ

  
1719 163356 ΣΑΜΑΡΑ ΑΘΗΝΑ ΠΕ15.00 Β-Α΄ Κοζάνης Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1720 196008 ΣΑΜΙΩΤΗ ΒΙΟΛΕΤΑ ΠΕ17.03 Β-Α΄ Ροδόπης ΚΑΒΑΛΑΣ

  
1721 198904 ΣΑΜΟΙΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ08.00 Β-Γ΄ Δωδεκανήσου ΚΥΚΛΑΔΕΣ

  
1722 169016 ΣΑΝΙΔΑ ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ ΠΕ19.00 Β-Δ΄ Αθήνας ΦΘΙΩΤΙΔΑ

  
1723 116096 ΣΑΝΤΗ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Λέσβου Δ ΑΘΗΝΩΝ

  
1724 172789 ΣΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕ01.02 Β-Α΄ Αθήνας ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

  
1725 195731 ΣΑΡΑΓΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Βοιωτίας Γ ΑΘΗΝΩΝ

  
1726 175190 ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ01.00 Β-Α΄ Πέλλας ΗΜΑΘΙΑ

  
1727 127732 ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ03.00 Β-Β΄ Φθιώτιδος ΑΧΑΙΑ

  
1728 187766 ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΠΕ19.00 Β-Δ΄ Αθήνας ΛΕΣΒΟΥ

  
1729 186110 ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ06.00 Β-Γ΄ Βοιωτίας ΠΕΙΡΑΙΑΣ

  
1730 192653 ΣΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ18.01 Β-Α΄ Πιερίας Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1731 192503 ΣΑΡΙΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ07.00 Β-Β΄ Πρέβεζας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
1732 194530 ΣΒΑΡΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Ευβοίας ΛΑΡΙΣΑΣ

  
1733 179725 ΣΕΚΛΕΙΖΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Δωδεκανήσου ΠΕΙΡΑΙΑΣ

  
1734 167819 ΣΕΡΓΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής Δ ΑΘΗΝΩΝ

  
1735 401032 ΣΕΡΕΜΕΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ03.00 ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

  
1736 144145 ΣΕΡΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Ανατ. Αττικής Β ΑΘΗΝΩΝ

  
1737 196841 ΣΕΡΙΦΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ01.00 Β-Β΄ Θεσπρωτίας ΛΕΥΚΑΔΑ

  
1738 176726 ΣΕΡΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ06.00 Β-Β΄ Αιτωλ/νίας ΑΧΑΙΑ

  
1739 168246 ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕ04.01 Β-Δ΄ Θεσσαλονίκης Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1740 179726 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Πειραιά Δ ΑΘΗΝΩΝ

  
1741 191286 ΣΙΑΜΕΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΕ19.00 Β-Β΄ Πειραιά ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

  
1742 186637 ΣΙΑΜΠΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ03.00 Β-Γ΄ Κορινθίας Γ ΑΘΗΝΩΝ

  
1743 196074 ΣΙΑΠΑΖΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΠΕ18.33 Β-Α΄ Φλωρινας ΗΡΑΚΛΕΙΟ

  
1744 193233 ΣΙΑΣΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Βοιωτίας ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

  
1745 191806 ΣΙΑΣΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΠΕ17.02 Β-Β΄ Αιτωλ/νίας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

  
1746 178695 ΣΙΔΕΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕ14.01 Β-Β΄ Αρτας Γ ΑΘΗΝΩΝ

  
1747 188779 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ ΤΕ01.07 Β-Α΄ Κιλκίς Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1748 179727 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Πειραιά Δ ΑΘΗΝΩΝ

  
1749 178394 ΣΙΕΛΟΥΛΗ ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΤΕ01.32 Β-Δ΄ Αθήνας Β ΑΘΗΝΩΝ

  
1750 167375 ΣΙΛΙΝΤΖΗ ΑΓΟΡΗ ΠΕ09.00 Β-Α΄ Δωδεκανήσου ΛΑΡΙΣΑΣ

  
1751 182551 ΣΙΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Ηλείας ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

  
1752 188507 ΣΙΟΥΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

  
1753 166913 ΣΙΤΖΙΜΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ18.10 Β-Α΄ Σερρών Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1754 200149 ΣΙΩΖΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΕ19.00 Β-Β΄ Ηλείας ΑΧΑΙΑ

  
1755 183587 ΣΙΩΖΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Ευρυτανίας ΛΑΣΙΘΙ

  
1756 903250 ΣΙΩΝΑ ΑΝΝΑ ΠΕ04.01 Β-Γ΄ Θεσσαλονίκης Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1757 193878 ΣΙΩΠΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕ05.00 Β-Γ΄ Κυκλάδων Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1758 400958 ΣΚΑΛΙΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής ΠΕΙΡΑΙΑΣ

  
1759 180596 ΣΚΑΛΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Πειραιά Δ ΑΘΗΝΩΝ

  
1760 180271 ΣΚΑΛΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Ηλείας ΖΑΚΥΝΘΟΣ

  
1761 198724 ΣΚΑΜΑΓΚΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Αιτωλ/νίας ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

  
1762 176468 ΣΚΑΝΔΑΜΗ ΘΑΛΕΙΑ ΠΕ05.00 Β-Α΄ Ζακύνθου ΠΕΙΡΑΙΑΣ

  
1763 172750 ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΕ01.01 Β-Β΄ Αθήνας ΕΥΒΟΙΑ

  
1764 184946 ΣΚΕΡΛΕΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ13.00 Β-Β΄ Ημαθίας Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1765 170542 ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΕ04.01 Β-Δ΄ Αιτωλ/νίας ΛΕΥΚΑΔΑ

  
1766 188516 ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΕ16.00 Β-Β΄ Χανίων Δ ΑΘΗΝΩΝ

  
1767 176928 ΣΚΟΠΕΤΕΑ ΤΑΤΙΑΝΗ ΑΡΙΣ ΠΕ08.00 Β-Γ΄ Μεσσηνίας ΚΥΚΛΑΔΕΣ

  
1768 160208 ΣΚΟΡΔΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Ανατ. Αττικής Γ ΑΘΗΝΩΝ

  
1769 149937 ΣΚΟΥΔΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ06.00 Β-Β΄ Θεσσαλονίκης ΦΛΩΡΙΝΑ

  
1770 177931 ΣΚΟΥΝΤΖΟΥ-ΠΟΡΙΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΠΕ18.37 Β-Α΄ Ανατ. Αττικής ΕΥΒΟΙΑ

  
1771 140492 ΣΚΟΥΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Πρέβεζας ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ

  
1772 129783 ΣΚΟΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ03.00 Β-Β΄ Φθιώτιδος ΑΧΑΙΑ

  
1773 174225 ΣΚΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ08.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής ΠΕΙΡΑΙΑΣ

  
1774 191369 ΣΚΟΥΤΑΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΤΕ01.04 Β-Α΄ Καρδίτσας ΛΑΡΙΣΑΣ

  
1775 194543 ΣΚΟΥΦΑΣ  ΣΩΚΡΑΤΗΣ  ΠΕ11.00 Β-Γ΄ Φωκίδας ΠΙΕΡΙΑ

  
1776 195386 ΣΚΡΑΠΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Αργολίδας Δ ΑΘΗΝΩΝ

  
1777 196845 ΣΚΡΙΜΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ01.00 Β-Β΄ Δωδεκανήσου ΛΑΡΙΣΑΣ

  
1778 186868 ΣΜΠΡΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ09.00 Β-Β΄ Φθιώτιδος ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

  
1779 190012 ΣΜΥΡΝΑΙΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΠΕ04.01 Β-Γ΄ Ευβοίας Γ ΑΘΗΝΩΝ

  
1780 199157 ΣΟΚΟΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής Α ΑΘΗΝΩΝ

  
1781 173503 ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Δυτ. Αττικής ΛΑΡΙΣΑΣ

  
1782 194696 ΣΟΥΛΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΕ17.01 Β-Β΄ Ρεθύμνου ΗΡΑΚΛΕΙΟ

  
1783 200161 ΣΟΥΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ19.00 Β-Β΄ Αρτας ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

  
1784 197481 ΣΟΥΡΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Χίου Β ΑΘΗΝΩΝ

  
1785 199567 ΣΟΥΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ18.01 Β-Δ΄ Κυκλάδων Β ΑΘΗΝΩΝ

  
1786 175710 ΣΟΥΤΕΡ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

  
1787 176730 ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ06.00 Β-Γ΄ Βοιωτίας ΠΕΙΡΑΙΑΣ

  
1788 172612 ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ19.00 Β-Α΄ Ηλείας ΠΡΕΒΕΖΑ

  
1789 133477 ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ02.00 Β-Δ΄ Κυκλάδων Α ΑΘΗΝΩΝ

  
1790 198728 ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΦΑΝΗ ΠΕ06.00 Β-Γ΄ Φωκίδας ΒΟΙΩΤΙΑ

  
1791 181405 ΣΟΦΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ08.00 Β-Γ΄ Φθιώτιδος Α ΑΘΗΝΩΝ

  
1792 176929 ΣΟΦΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ08.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής ΠΕΙΡΑΙΑΣ

  
1793 190585 ΣΠΑΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ11.00 Β-Γ΄ Ηλείας ΡΟΔΟΠΗ

  
1794 173506 ΣΠΑΝΟΜΗΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Πιερίας ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

  
1795 906603 ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ19.00 Β-Α΄ Καρδίτσας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
1796 198730 ΣΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ06.00 Β-Γ΄ Ευβοίας ΠΕΙΡΑΙΑΣ

  
1797 184434 ΣΠΑΝΟΥ ΒΑΪΑ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Καρδίτσας Γ ΑΘΗΝΩΝ

  
1798 181573 ΣΠΑΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ10.00 Β-Γ΄ Ευβοίας Β ΑΘΗΝΩΝ

  
1799 130550 ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Λασιθίου Α ΑΘΗΝΩΝ

  
1800 154808 ΣΠΑΣΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΠΕ11.00 Β-Γ΄ Θεσσαλονίκης Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1801 196628 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Αρκαδίας Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1802 192618 ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Κορινθίας Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1803 193252 ΣΠΥΡΙΑΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Σερρών ΕΒΡΟΣ

  
1804 195906 ΣΠΥΡΟΜΗΤΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ11.00 Β-Γ΄ Λέσβου ΚΑΣΤΟΡΙΑ

  
1805 182081 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕ19.00 Β-Α΄ Λάρισας ΚΟΖΑΝΗ

  
1806 175713 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Βοιωτίας Γ ΑΘΗΝΩΝ

  
1807 125273 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ11.00 Β-Γ΄ Θεσσαλονίκης Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1808 158726 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ ΠΕ16.00 Β-Α΄ Ευβοίας ΠΙΕΡΙΑ

  
1809 171381 ΣΠΥΡΟΥΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕ08.00 Β-Α΄ Βοιωτίας Γ ΑΘΗΝΩΝ

  
1810 200935 ΣΤΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ18.12 Β-Α΄ Βοιωτίας ΑΡΓΟΛΙΔΑ

  
1811 192315 ΣΤΑΓΚΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΕ17.01 Β-Γ΄ Κοζάνης ΠΙΕΡΙΑ

  
1812 173888 ΣΤΑΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ04.01 Β-Δ΄ Ηλείας ΑΧΑΙΑ

  
1813 178388 ΣΤΑΘΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΕ01.12 Β-Β΄ Αιτωλ/νίας ΠΡΕΒΕΖΑ

  
1814 200168 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ19.00 Β-Γ΄ Γρεβενών ΛΑΡΙΣΑΣ

  
1815 199426 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ17.01 Β-Α΄ Καστοριάς ΦΛΩΡΙΝΑ

  
1816 197915 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ03.00 Β-Γ΄ Ηλείας ΜΕΣΣΗΝΙΑ

  
1817 183602 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Μεσσηνίας Β ΑΘΗΝΩΝ

  
1818 179746 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Ηρακλείου ΛΑΣΙΘΙ

  
1819 185880 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Κοζάνης ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

  
1820 161796 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΘΩΜΑΣ ΠΕ17.02 Β-Α΄ Ιωαννίνων ΚΟΖΑΝΗ

  
1821 160472 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ05.00 Β-Β΄ Αργολίδας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
1822 164896 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ11.00 Β-Δ΄ Ηλείας ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

  
1823 185269 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΕ19.00 Β-Γ΄ Μεσσηνίας Δ ΑΘΗΝΩΝ

  
1824 176736 ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ06.00 Β-Β΄ Πειραιά ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

  
1825 187510 ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΧΡΥΣΑΦΩ ΠΕ18.12 Β-Α΄ Βοιωτίας ΕΥΒΟΙΑ

  
1826 158728 ΣΤΑΜΙΡΗ ΣΟΦΙΑ ΠΕ16.00 Β-Α΄ Αργολίδας ΑΡΚΑΔΙΑ

  
1827 190236 ΣΤΑΜΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Πειραιά ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

  
1828 175949 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΕΛ ΠΕ03.00 Β-Δ΄ Πέλλας Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1829 186280 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Αιτωλ/νίας ΑΡΤΑ

  
1830 193256 ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Κιλκίς Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1831 170366 ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Ευβοίας ΧΑΝΙΑ

  
1832 154099 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Αθήνας ΛΑΣΙΘΙ

  
1833 171185 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ06.00 Β-Β΄ Ανατ. Αττικής Β ΑΘΗΝΩΝ

  
1834 177054 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΕ10.00 Β-Γ΄ Φθιώτιδος Δ ΑΘΗΝΩΝ

  
1835 181406 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΠΕ08.00 Β-Α΄ Βοιωτίας ΠΕΙΡΑΙΑΣ

  
1836 165465 ΣΤΑΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ01.00 Β-Β΄ Θεσπρωτίας ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

  
1837 193257 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΡΟΔΑΝΘΗ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Χίου ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

  
1838 162672 ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Αθήνας ΠΕΙΡΑΙΑΣ

  
1839 179756 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής Γ ΑΘΗΝΩΝ

  
1840 200698 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ ΠΕ17.02 Β-Β΄ Ηρακλείου ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

  
1841 166177 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ04.01 Β-Γ΄ Αρτας ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

  
1842 182354 ΣΤΕΡΓΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Δωδεκανήσου ΗΜΑΘΙΑ

  
1843 180957 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΠΕ05.00 Β-Β΄ Καρδίτσας ΛΑΡΙΣΑΣ

  
1844 175731 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Χανίων Δ ΑΘΗΝΩΝ

  
1845 193260 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Βοιωτίας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
1846 197506 ΣΤΕΦΑΝΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Φθιώτιδος Γ ΑΘΗΝΩΝ

  
1847 170957 ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ ΠΕ05.00 Β-Α΄ Κιλκίς Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1848 163812 ΣΤΟΥΜΠΟΒΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ01.00 Β-Α΄ Μαγνησίας Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1849 186643 ΣΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕ03.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής Β ΑΘΗΝΩΝ

  
1850 186949 ΣΤΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Δωδεκανήσου ΣΕΡΡΕΣ

  
1851 194972 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤE01.29 Β-Α΄ Δωδεκανήσου ΗΡΑΚΛΕΙΟ

  
1852 198742 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ06.00 Β-Δ΄ Κυκλάδων Β ΑΘΗΝΩΝ

  
1853 200612 ΣΤΥΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ09.00 Β-Β΄ Δωδεκανήσου ΣΕΡΡΕΣ

  
1854 186554 ΣΥΚΙΩΤΟΥ ΦΛΩΡΕΤΤΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Ηρακλείου ΡΕΘΥΜΝΟ

  
1855 130907 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Ανατ. Αττικής Β ΑΘΗΝΩΝ

  
1856 167537 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΘΩΜΑΗ ΠΕ01.00 Β-Α΄ Βοιωτίας Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1857 178754 ΣΥΝΑΓΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ16.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

  
1858 185510 ΣΥΝΤΥΧΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΕ06.00 Β-Γ΄ Αθήνας ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

  
1859 157329 ΣΥΡΓΚΑΝΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΠΕ08.00 Β-Γ΄ Αθήνας Β ΑΘΗΝΩΝ

  
1860 186802 ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΕ06.00 Β-Β΄ Τρικάλων ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

  
1861 179768 ΣΥΡΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής Β ΑΘΗΝΩΝ

  
1862 184622 ΣΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ08.00 Β-Α΄ Πρέβεζας ΠΕΙΡΑΙΑΣ

  
1863 179769 ΣΥΡΟΓΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Καρδίτσας ΛΑΡΙΣΑΣ

  
1864 114261 ΣΥΡΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Σάμου Α ΑΘΗΝΩΝ

  
1865 164812 ΣΦΗΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕ09.00 Β-Γ΄ Αθήνας ΜΕΣΣΗΝΙΑ

  
1866 190646 ΣΩΤΗΡΗ ΖΩΗ ΠΕ15.00 Β-Β΄ Λάρισας ΓΡΕΒΕΝΑ

  
1867 120918 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Θεσσαλονίκης ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ

  
1868 121283 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Αθήνας ΦΩΚΙΔΑ

  
1869 190428 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ06.00 Β-Γ΄ Φλώρινας Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1870 186120 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ06.00 Β-Β΄ Τρικάλων Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1871 192294 ΣΩΤΗΡΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ14.04 Β-Β΄ Αχαιας ΚΟΡΙΝΘΙΑ

  
1872 192737 ΣΩΧΩΡΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΕ01.02 Β-Α΄ Δωδεκανήσου Γ ΑΘΗΝΩΝ

  
1873 145153 ΤΑΓΙΑΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ15.00 Β-Β΄ Ανατ. Αττικής Α ΑΘΗΝΩΝ

  
1874 200920 ΤΑΛΑΝΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ19.00 Β-Γ΄ Αθήνας ΣΑΜΟΥ

  
1875 166065 ΤΑΜΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕ03.00 Β-Β΄ Ημαθίας Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1876 177056 ΤΑΜΙΧΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ10.00 Β-Α΄ Ανατ. Αττικής Α ΑΘΗΝΩΝ

  
1877 181675 ΤΑΠΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Καστοριάς Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1878 194953 ΤΑΣΙΟΥΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΤΕ01.06 Β-Α΄ Μεσσηνίας ΚΑΣΤΟΡΙΑ

  
1879 154307 ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΠΕ03.00 Β-Β΄ Ημαθίας Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1880 905763 ΤΑΣΟΥΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΕ02.00 Β-Δ΄ Λάρισας Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1881 159595 ΤΑΤΑΡΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Πειραιά Α ΑΘΗΝΩΝ

  
1882 139383 ΤΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ01.00 Β-Α΄ Ιωαννίνων ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ

  
1883 118185 ΤΑΧΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Καρδίτσας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
1884 190241 ΤΕΝΕΝΤΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ04.01 Β-Β΄ Λάρισας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

  
1885 185549 ΤΕΡΕΖΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΠΕ19.00 Β-Β΄ Αθήνας ΠΕΙΡΑΙΑΣ

  
1886 175743 ΤΕΡΕΖΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Πειραιά ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

  
1887 185661 ΤΕΡΕΡΕ ΜΑΡΙΑ ΠΕ01.00 Β-Α΄ Βοιωτίας ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

  
1888 131363 ΤΕΡΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Θεσσαλονίκης ΠΕΛΛΑ

  
1889 199167 ΤΕΡΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Δωδεκανήσου ΔΡΑΜΑ

  
1890 188442 ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕ01.02 Β-Α΄ Πιερίας Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1891 192296 ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ-ΚΤΕΝΙΔΟΥ ΙΟΥΛΙΑ ΠΕ14.04 Β-Β΄ Λάρισας ΠΙΕΡΙΑ

  
1892 154819 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΒΡΑΑΜ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Πειραιά ΠΙΕΡΙΑ

  
1893 174932 ΤΕΦΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΕ19.00 Β-Δ΄ Αθήνας ΗΛΕΙΑ

  
1894 181208 ΤΖΑΒΑΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Ευβοίας Γ ΑΘΗΝΩΝ

  
1895 192826 ΤΖΑΒΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ01.00 Β-Α΄ Ηρακλείου ΛΑΣΙΘΙ

  
1896 198316 ΤΖΑΝΕΤΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΠΕ04.01 Β-Δ΄ Κυκλάδων ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

  
1897 164900 ΤΖΑΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Πειραιά ΤΡΙΚΑΛΑ

  
1898 189608 ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Δράμας Γ ΑΘΗΝΩΝ

  
1899 173525 ΤΖΑΦΕΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕ02.00 Β-Δ΄ Σερρών ΠΙΕΡΙΑ

  
1900 192223 ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ12.01 Β-Α΄ Δράμας ΚΑΒΑΛΑΣ

  
1901 193276 ΤΖΕΡΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Χίου ΕΥΒΟΙΑ

  
1902 904717 ΤΖΗΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Λάρισας ΚΟΖΑΝΗ

  
1903 189080 ΤΖΙΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΕ01.00 Β-Α΄ Γρεβενών ΤΡΙΚΑΛΑ

  
1904 167296 ΤΖΙΚΟΥΔΗ ΑΜΑΛΙΑ ΠΕ05.00 Β-Α΄ Κιλκίς Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1905 183634 ΤΖΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Ευβοίας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

  
1906 170372 ΤΖΟΥΑΝΑΚΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΕ19.00 Β-Α΄ Ανατ. Αττικής Β ΑΘΗΝΩΝ

  
1907 189081 ΤΖΟΥΑΝΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΠΕ01.00 Β-Α΄ Ανατ. Αττικής ΧΑΝΙΑ

  
1908 192827 ΤΖΟΥΛΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ01.00 Β-Α΄ Ρεθύμνου ΑΧΑΙΑ

  
1909 191391 ΤΖΩΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΕ01.06 Β-Α΄ Καστοριάς ΦΛΩΡΙΝΑ

  
1910 180305 ΤΖΩΡΤΖΙΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Ηλείας ΜΕΣΣΗΝΙΑ

  
1911 188189 ΤΙΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ19.00 Β-Α΄ Πιερίας ΗΜΑΘΙΑ

  
1912 166560 ΤΙΛΓΚΕΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Πειραιά Δ ΑΘΗΝΩΝ

  
1913 196649 ΤΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ19.00 Β-Β΄ Αιτωλ/νίας ΣΑΜΟΥ

  
1914 193686 ΤΟΔΑ ΕΛΕΝΗ ΠΕ04.01 Β-Δ΄ Κιλκίς Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1915 129599 ΤΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Αθήνας ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

  
1916 183210 ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΠΕ01.00 Β-Γ΄ Αθήνας ΠΙΕΡΙΑ

  
1917 149939 ΤΟΛΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Ανατ. Αττικής ΑΧΑΙΑ

  
1918 191376 ΤΟΠΑΛΗ ΔΑΝΑΗ ΤΕ01.05 Β-Α΄ Ηρακλείου ΦΛΩΡΙΝΑ

  
1919 192371 ΤΟΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ18.10 Β-Β΄ Ημαθίας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

  
1920 194572 ΤΟΤΣΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Κοζάνης ΓΡΕΒΕΝΑ

  
1921 178264 ΤΟΥΜΠΕΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕ19.00 Β-Α΄ Θεσσαλονίκης ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

  
1922 184010 ΤΟΥΡΓΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕ04.01 Β-Β΄ Πειραιά Γ ΑΘΗΝΩΝ

  
1923 194573 ΤΟΥΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ11.00 Β-Γ΄ Κυκλάδων ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

  
1924 200616 ΤΡΑΓΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑ ΠΕ09.00 Β-Α΄ Γρεβενών ΚΙΛΚΙΣ

  
1925 169503 ΤΡΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ01.00 Β-Β΄ Μαγνησίας ΛΑΡΙΣΑΣ

  
1926 162945 ΤΡΑΧΑΝΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΠΕ06.00 Β-Γ΄ Σερρών ΗΜΑΘΙΑ

  
1927 200205 ΤΡΙΑΝΤΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕ19.00 Β-Γ΄ Κοζάνης ΛΑΡΙΣΑΣ

  
1928 170121 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Αθήνας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
1929 194576 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΥΗ ΠΕ11.00 Β-Γ΄ Κυκλάδων ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

  
1930 174106 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ05.00 Β-Α΄ Πειραιά ΚΙΛΚΙΣ

  
1931 190250 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ04.01 Β-Γ΄ Κορινθίας Γ ΑΘΗΝΩΝ

  
1932 191161 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ19.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής Δ ΑΘΗΝΩΝ

  
1933 190658 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ16.00 Β-Γ΄ Ευβοίας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
1934 186009 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΠΕ03.00 Β-Γ΄ Λέσβου ΕΥΒΟΙΑ

  
1935 165848 ΤΡΙΑΝΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Πειραιά Α ΑΘΗΝΩΝ

  
1936 182564 ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Ευβοίας ΤΡΙΚΑΛΑ

  
1937 195752 ΤΡΙΓΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΠΕ04.01 Β-Β΄ Πέλλας Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1938 189851 ΤΡΙΜΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Κυκλάδων Γ ΑΘΗΝΩΝ

  
1939 183643 ΤΡΙΜΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Κοζάνης ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ

  
1940 196860 ΤΡΙΠΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ01.00 Β-Β΄ Κυκλάδων Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1941 168053 ΤΡΟΥΓΚΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΕ03.00 Β-Δ΄ Σερρών Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1942 199610 ΤΣΑΒΑΛΑΚΟΓΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕ18.10 Β-Α΄ Πιερίας ΠΕΛΛΑ

  
1943 181770 ΤΣΑΒΔΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕ13.00 Β-Δ΄ Θεσσαλονίκης Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1944 199555 ΤΣΑΒΕΛΗ ΔΑΦΝΗ ΠΕ17.04 Β-Α΄ Δράμας Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1945 197945 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΑΓΛΑΙΑ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Δωδεκανήσου ΗΡΑΚΛΕΙΟ

  
1946 192415 ΤΣΑΓΚΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕ11.00 Β-Δ΄ Κιλκίς Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1947 179802 ΤΣΑΓΚΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Κορινθίας Γ ΑΘΗΝΩΝ

  
1948 173534 ΤΣΑΓΚΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Δυτ. Αττικής ΠΕΙΡΑΙΑΣ

  
1949 400858 ΤΣΑΚΑΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Αθήνας Β ΑΘΗΝΩΝ

  
1950 175767 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Αθήνας ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ

  
1951 181817 ΤΣΑΚΙΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ15.00 Β-Β΄ Δωδεκανήσου ΛΑΡΙΣΑΣ

  
1952 186568 ΤΣΑΚΙΡΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Κέρκυρας ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ

  
1953 184887 ΤΣΑΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ11.00 Β-Γ΄ Εβρου Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1954 999997 ΤΣΑΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Βοιωτίας ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

  
1955 189854 ΤΣΑΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΕ ΠΕ03.00 Β-Β΄ Πειραιά ΧΑΝΙΑ

  
1956 183910 ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ03.00 Β-Γ΄ Κοζάνης ΛΑΡΙΣΑΣ

  
1957 200618 ΤΣΑΚΩΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΠΕ09.00 Β-Γ΄ Αρκαδίας ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

  
1958 181215 ΤΣΑΚΩΝΑ ΧΡΥΣΗ ΠΕ06.00 Β-Β΄ Σερρών Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1959 165855 ΤΣΑΛΓΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Θεσσαλονίκης ΠΕΛΛΑ

  
1960 176499 ΤΣΑΛΕΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ05.00 Β-Γ΄ Αθήνας Β ΑΘΗΝΩΝ

  
1961 190718 ΤΣΑΜΗΤΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ18.33 Β-Ε΄ Θεσσαλονίκης ΗΜΑΘΙΑ

  
1962 183913 ΤΣΑΜΟΥΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ03.00 Β-Δ΄ Κυκλάδων ΠΕΙΡΑΙΑΣ

  
1963 194583 ΤΣΑΜΠΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Δυτ. Αττικής Δ ΑΘΗΝΩΝ

  
1964 199365 ΤΣΑΝΤΗΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ15.00 Β-Γ΄ Κορινθίας Γ ΑΘΗΝΩΝ

  
1965 152082 ΤΣΑΟΥΣΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕ18.02 Β-Α΄ Πειραιά ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

  
1966 141672 ΤΣΑΠΑΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕ05.00 Β-Α΄ Θεσσαλονίκης ΦΘΙΩΤΙΔΑ

  
1967 161311 ΤΣΑΠΕΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕ13.00 Β-Α΄ Ιωαννίνων ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ

  
1968 198098 ΤΣΑΡΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Κορινθίας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
1969 174754 ΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ18.12 Β-Γ΄ Κορινθίας ΦΘΙΩΤΙΔΑ

  
1970 175770 ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΖΩΗ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Ημαθίας Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1971 200620 ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ09.00 Β-Γ΄ Κοζάνης ΠΙΕΡΙΑ

  
1972 198099 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ04.01 Β-Β΄ Βοιωτίας Γ ΑΘΗΝΩΝ

  
1973 193292 ΤΣΑΡΟΥΧΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02.00 Β-Δ΄ Κιλκίς Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1974 195909 ΤΣΑΡΤΣΑΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ11.00 Β-Δ΄ Κυκλάδων ΣΕΡΡΕΣ

  
1975 193293 ΤΣΑΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Δωδεκανήσου ΡΟΔΟΠΗ

  
1976 199631 ΤΣΑΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ18.12 Β-Γ΄ Φλώρινας ΚΙΛΚΙΣ

  
1977 192298 ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ14.04 Β-Α΄ Πέλλας ΗΜΑΘΙΑ

  
1978 168562 ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ08.00 Β-Γ΄ Κορινθίας Β ΑΘΗΝΩΝ

  
1979 183655 ΤΣΕΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Πιερίας ΛΕΣΒΟΥ

  
1980 192188 ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ18.33 Β-Α΄ Πιερίας ΛΑΡΙΣΑΣ

  
1981 192189 ΤΣΕΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΕ18.33 Β-Α΄ Χανίων Δ ΑΘΗΝΩΝ

  
1982 192416 ΤΣΕΝΤΕΜΕΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ11.00 Β-Γ΄ Κορινθίας ΚΑΒΑΛΑΣ

  
1983 184891 ΤΣΕΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Καστοριάς ΓΡΕΒΕΝΑ

  
1984 198759 ΤΣΕΡΕΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕ06.00 Β-Β΄ Λέσβου ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

  
1985 186746 ΤΣΕΣΜΕΛΗ ΑΡΕΤΗ ΠΕ05.00 Β-Α΄ Κεφαλληνίας ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ

  
1986 140094 ΤΣΕΣΜΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Θεσσαλονίκης ΛΕΣΒΟΥ

  
1987 194916 ΤΣΕΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕ18.33 Β-Α΄ Πέλλας Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
1988 197949 ΤΣΙΑΚΙΡΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ03.00 Β-Β΄ Εβρου ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

  
1989 200218 ΤΣΙΑΚΜΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΕ19.00 Β-Β΄ Κέρκυρας ΑΧΑΙΑ

  
1990 189083 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ01.00 Β-Γ΄ Κυκλάδων ΠΙΕΡΙΑ

  
1991 167852 ΤΣΙΑΝΤΑ ΞΑΝΘΟΥΛΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Κορινθίας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
1992 186363 ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑ ΠΕ01.00 Β-Α΄ Μεσσηνίας ΚΑΡΔΙΤΣΑ

  
1993 195910 ΤΣΙΑΠΑΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής Α ΑΘΗΝΩΝ

  
1994 197562 ΤΣΙΑΡΔΑΚΛΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Καβάλας ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

  
1995 118857 ΤΣΙΓΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Θεσπρωτίας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
1996 184892 ΤΣΙΓΚΑΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΕ11.00 Β-Γ΄ Εβρου ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

  
1997 191823 ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ17.02 Β-Γ΄ Αθήνας ΠΡΕΒΕΖΑ

  
1998 180313 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ03.00 Β-Γ΄ Δυτ. Αττικής ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

  
1999 184194 ΤΣΙΛΙΠΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ05.00 Β-Β΄ Ηρακλείου ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

  
2000 159635 ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Πέλλας ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

  
2001 185907 ΤΣΙΝΤΖΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΕ02.00 Β-Δ΄ Θεσσαλονίκης Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
2002 175782 ΤΣΙΝΤΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Βοιωτίας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
2003 147900 ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Αιτωλ/νίας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
2004 148410 ΤΣΙΝΤΩΝΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Πειραιά ΑΧΑΙΑ

  
2005 182411 ΤΣΙΟΥΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ01.00 Β-Γ΄ Καβάλας Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
2006 171838 ΤΣΙΟΥΚΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ13.00 Β-Α΄ Κοζάνης ΧΑΝΙΑ

  
2007 184723 ΤΣΙΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ09.00 Β-Α΄ Πιερίας Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
2008 168057 ΤΣΙΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Δωδεκανήσου ΑΧΑΙΑ

  
2009 165862 ΤΣΙΟΥΤΣΙΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Αθήνας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
2010 166568 ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥΜΗ ΑΝΘΗ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Πέλλας Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
2011 198763 ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΠΕ06.00 Β-Β΄ Αχαιας ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

  
2012 195738 ΤΣΙΡΕΠΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΕ04.01 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής Α ΑΘΗΝΩΝ

  
2013 198922 ΤΣΙΡΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ08.00 Β-Β΄ Κιλκίς ΚΑΣΤΟΡΙΑ

  
2014 190254 ΤΣΙΡΙΒΑ ΟΛΓΑ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Αιτωλ/νίας ΑΧΑΙΑ

  
2015 173545 ΤΣΙΡΚΑ ΑΓΝΗ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Κέρκυρας ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

  
2016 183664 ΤΣΙΡΟΥ ΚΑΤΙΓΚΩ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Λακωνίας ΠΕΙΡΑΙΑΣ

  
2017 192581 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ03.00 Β-Γ΄ Κοζάνης ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

  
2018 173763 ΤΣΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Πειραιά Α ΑΘΗΝΩΝ

  
2019 186578 ΤΣΙΩΛΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Κέρκυρας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
2020 181773 ΤΣΟΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ13.00 Β-Γ΄ Αθήνας ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

  
2021 198100 ΤΣΟΓΚΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΕ04.01 Β-Γ΄ Μεσσηνίας ΕΥΒΟΙΑ

  
2022 198101 ΤΣΟΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Πειραιά ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

  
2023 192523 ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ01.00 Β-Β΄ Πειραιά ΚΑΒΑΛΑΣ

  
2024 176509 ΤΣΟΜΠΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ05.00 Β-Β΄ Ευβοίας ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

  
2025 182362 ΤΣΟΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Εβρου Β ΑΘΗΝΩΝ

  
2026 173551 ΤΣΟΠΕΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Βοιωτίας ΣΑΜΟΥ

  
2027 190027 ΤΣΟΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ04.01 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής Γ ΑΘΗΝΩΝ

  
2028 200227 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ19.00 Β-Α΄ Μεσσηνίας Δ ΑΘΗΝΩΝ

  
2029 184957 ΤΣΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΕ13.00 Β-Γ΄ Κορινθίας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
2030 189643 ΤΣΟΥΜΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Σερρών Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
2031 192467 ΤΣΟΥΡΕΚΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ16.00 Β-Γ΄ Αιτωλ/νίας ΑΧΑΙΑ

  
2032 163648 ΤΣΟΥΡΙΝΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Ανατ. Αττικής Β ΑΘΗΝΩΝ

  
2033 196684 ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Ευρυτανίας ΛΑΡΙΣΑΣ

  
2034 197955 ΤΣΟΥΤΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΪΟΣ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Φωκίδας Β ΑΘΗΝΩΝ

  
2035 200938 ΤΣΩΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΠΕ19.00 Β-Δ΄ Δωδεκανήσου ΛΕΥΚΑΔΑ

  
2036 175794 ΤΣΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Ευβοίας ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ

  
2037 168677 ΤΥΛΙΓΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Φθιώτιδος ΕΒΡΟΣ

  
2038 186292 ΤΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Καστοριάς ΓΡΕΒΕΝΑ

  
2039 193895 ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΛΙΑ ΠΕ05.00 Β-Β΄ Πρέβεζας ΛΑΚΩΝΙΑ

  
2040 167862 ΦΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Βοιωτίας Δ ΑΘΗΝΩΝ

  
2041 186579 ΦΑΚΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Κυκλάδων Α ΑΘΗΝΩΝ

  
2042 184463 ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ06.00 Β-Γ΄ Αθήνας ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ

  
2043 136836 ΦΑΡΜΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Αθήνας ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

  
2044 190589 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ11.00 Β-Δ΄ Ηλείας ΦΛΩΡΙΝΑ

  
2045 178860 ΦΑΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Αρτας ΚΥΚΛΑΔΕΣ

  
2046 200756 ΦΑΣΟΥΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕ18.08 Β-Α΄ Σερρών ΛΑΡΙΣΑΣ

  
2047 186294 ΦΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ11.00 Β-Γ΄ Φωκίδας ΦΘΙΩΤΙΔΑ

  
2048 196870 ΦΕΛΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΠΕ01.00 Β-Β΄ Κυκλάδων ΣΕΡΡΕΣ

  
2049 173554 ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Ευβοίας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
2050 198923 ΦΙΛΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ08.00 Β-Α΄ Λακωνίας ΚΟΡΙΝΘΙΑ

  
2051 195056 ΦΙΛΙΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ01.00 Β-Γ΄ Αχαιας ΔΡΑΜΑ

  
2052 170640 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕ04.01 Β-Β΄ Κυκλάδων ΧΑΝΙΑ

  
2053 176943 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ08.00 Β-Β΄ Αιτωλ/νίας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
2054 193897 ΦΛΩΚΑΤΟΥΛΑ ΑΣΗΜΙΝΑ ΠΕ05.00 Β-Β΄ Βοιωτίας ΦΘΙΩΤΙΔΑ

  
2055 194129 ΦΛΩΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΕ08.00 Β-Α΄ Λακωνίας Γ ΑΘΗΝΩΝ

  
2056 184197 ΦΟΥΓΙΑΞΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΠΕ05.00 Β-Β΄ Κεφαλληνίας ΠΕΙΡΑΙΑΣ

  
2057 195628 ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Κιλκίς ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

  
2058 199371 ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΟΥ ΞΕΝΗ ΠΕ15.00 Β-Β΄ Λευκάδας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
2059 192031 ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ18.01 Β-Δ΄ Αθήνας Β ΑΘΗΝΩΝ

  
2060 159659 ΦΟΥΡΦΟΥΡΗ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Πειραιά ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ

  
2061 179841 ΦΟΥΣΕΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Πειραιά ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ

  
2062 186953 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Πειραιά Δ ΑΘΗΝΩΝ

  
2063 170922 ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ05.00 Β-Α΄ Βοιωτίας Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
2064 179844 ΦΡΑΓΚΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Χίου ΛΕΣΒΟΥ

  
2065 117990 ΦΡΑΓΚΟΥΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Θεσσαλονίκης Δ ΑΘΗΝΩΝ

  
2066 187223 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ17.01 Β-Γ΄ Ανατ. Αττικής Β ΑΘΗΝΩΝ

  
2067 905253 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΝΕΓΚΑ ΕΛΕΝΗ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Αχαιας Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
2068 185253 ΦΡΟΣΥΝΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕ19.00 Β-Δ΄ Αθήνας ΗΛΕΙΑ

  
2069 175802 ΦΡΟΥΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Βοιωτίας ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

  
2070 176516 ΦΩΤΕΙΑΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ05.00 Β-Γ΄ Κορινθίας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
2071 194701 ΦΩΤΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ17.01 Β-Α΄ Πέλλας ΠΙΕΡΙΑ

  
2072 127491 ΦΩΤΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής ΑΡΓΟΛΙΔΑ

  
2073 400716 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Αθήνας Β ΑΘΗΝΩΝ

  
2074 195989 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ14.01 Β-Α΄ Πειραιά ΑΧΑΙΑ

  
2075 137750 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Λάρισας ΑΧΑΙΑ

  
2076 176518 ΦΩΤΟΥ ΛΙΛΙΑΝ ΠΕ05.00 Β-Β΄ Σερρών Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
2077 144267 ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΕ03.00 Β-Β΄ Σερρών Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
2078 121488 ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Δράμας ΧΙΟΣ

  
2079 184201 ΧΑΛΒΑΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕ05.00 Β-Γ΄ Κοζάνης ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

  
2080 192619 ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ11.00 Β-Γ΄ Κορινθίας ΦΛΩΡΙΝΑ

  
2081 150018 ΧΑΛΕΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Αθήνας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
2082 184471 ΧΑΛΙΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Αθήνας Δ ΑΘΗΝΩΝ

  
2083 194970 ΧΑΛΚΙΑ ΜΑΡΙΑ ΤΕ01.26 Β-Α΄ Λάρισας ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

  
2084 186129 ΧΑΛΟΦΤΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Ηρακλείου Α ΑΘΗΝΩΝ

  
2085 156460 ΧΑΜΠΗΛΟΜΑΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕ02.00 Β-Δ΄ Αχαιας ΑΡΤΑ

  
2086 189872 ΧΑΝΔΡΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Αχαιας Δ ΑΘΗΝΩΝ

  
2087 906505 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ03.00 Β-Β΄ Ανατ. Αττικής Β ΑΘΗΝΩΝ

  
2088 199202 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ12.01 Β-Α΄ Λακωνίας Β ΑΘΗΝΩΝ

  
2089 138127 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕ03.00 Β-Γ΄ Αθήνας Β ΑΘΗΝΩΝ

  
2090 167546 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ01.00 Β-Α΄ Χαλκιδικής Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
2091 189664 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Ξάνθης Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
2092 170166 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Κορινθίας Γ ΑΘΗΝΩΝ

  
2093 166089 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ03.00 Β-Δ΄ Καβάλας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
2094 197963 ΧΑΡΑΜΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΕ03.00 Β-Γ΄ Χανίων ΗΡΑΚΛΕΙΟ

  
2095 194880 ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΕ18.12 Β-Α΄ Καστοριάς Γ ΑΘΗΝΩΝ

  
2096 157598 ΧΑΡΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Αθήνας Β ΑΘΗΝΩΝ

  
2097 181413 ΧΑΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ08.00 Β-Α΄ Κορινθίας Γ ΑΘΗΝΩΝ

  
2098 184474 ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΕ06.00 Β-Β΄ Ηρακλείου ΠΕΙΡΑΙΑΣ

  
2099 198982 ΧΑΣΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ09.00 Β-Α΄ Κοζάνης ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

  
2100 194623 ΧΑΣΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Δωδεκανήσου ΤΡΙΚΑΛΑ

  
2101 199180 ΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Λασιθίου Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
2102 185040 ΧΑΤΖΑΡΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΠΕ16.00 Β-Β΄ Πιερίας Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
2103 156469 ΧΑΤΖΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Θεσσαλονίκης ΔΡΑΜΑ

  
2104 200664 ΧΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ15.00 Β-Α΄ Ξάνθης ΚΑΡΔΙΤΣΑ

  
2105 188882 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΦΙΛΟΜΕΝΗ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Δωδεκανήσου ΚΙΛΚΙΣ

  
2106 186747 ΧΑΤΖΗΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ05.00 Β-Α΄ Καστοριάς Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
2107 191674 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ ΠΕ13.00 Β-Α΄ Ηλείας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
2108 173221 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΠΕ01.00 Β-Α΄ Πειραιά Δ ΑΘΗΝΩΝ

  
2109 184204 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ05.00 Β-Β΄ Ηλείας ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

  
2110 176871 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ07.00 Β-Α΄ Αθήνας ΚΑΒΑΛΑΣ

  
2111 190650 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΠΕ15.00 Β-Α΄ Δράμας ΚΑΒΑΛΑΣ

  
2112 184585 ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕ07.00 Β-Α΄ Καβάλας Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
2113 162512 ΧΑΤΖΗΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Θεσσαλονίκης ΣΕΡΡΕΣ

  
2114 194961 ΧΑΤΖΗΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΕ01.07 Β-Α΄ Ξάνθης Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
2115 194625 ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Ηρακλείου ΛΑΣΙΘΙ

  
2116 134237 ΧΑΤΖΗΚΑΜΠΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Αθήνας ΠΕΙΡΑΙΑΣ

  
2117 167881 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Πειραιά Α ΑΘΗΝΩΝ

  
2118 176152 ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΣΟΥΜΕΛΑ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Πειραιά Δ ΑΘΗΝΩΝ

  
2119 191430 ΧΑΤΖΗΛΕΛΕΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΕ01.13 Β-Β΄ Λάρισας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
2120 177377 ΧΑΤΖΗΜΠΛΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΠΕ15.00 Β-Γ΄ Λάρισας ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

  
2121 186181 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ07.00 Β-Α΄ Λάρισας ΕΒΡΟΣ

  
2122 188241 ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΠΕ19.00 Β-Ε΄ Θεσσαλονίκης ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

  
2123 171776 ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ12.05 Β-Α΄ Καβάλας ΔΡΑΜΑ

  
2124 128068 ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Σερρών Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
2125 196455 ΧΑΤΖΗΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ16.00 Β-Β΄ Κοζάνης ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

  
2126 161100 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Αθήνας ΣΕΡΡΕΣ

  
2127 164300 ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Δυτ. Αττικής ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

  
2128 189088 ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΛΗ ΣΤΕΛΛΑ ΠΕ01.00 Β-Β΄ Λασιθίου ΗΜΑΘΙΑ

  
2129 195699 ΧΑΤΖΗΤΣΟΜΠΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ04.01 Β-Γ΄ Λέσβου Α ΑΘΗΝΩΝ

  
2130 196032 ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΕ18.04 Β-Γ΄ Θεσσαλονίκης ΚΙΛΚΙΣ

  
2131 185387 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ11.00 Β-Δ΄ Λέσβου Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
2132 166092 ΧΑΤΣΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Κοζάνης ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

  
2133 169177 ΧΕΛΙΔΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΕ01.01 Β-Α΄ Αρτας ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

  
2134 175825 ΧΕΡΑ - ΑΠΟΤΣΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Πειραιά ΧΙΟΣ

  
2135 178749 ΧΗΡΑΤΟΥ ΓΡΑΒΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ16.00 Β-Α΄ Ευβοίας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
2136 184628 ΧΙΩΤΗ ΕΥΘΑΛΙΑ ΠΕ08.00 Β-Β΄ Λέσβου Α ΑΘΗΝΩΝ

  
2137 182934 ΧΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΕ09.00 Β-Β΄ Κιλκίς Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
2138 901913 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΕ01.02 Β-Α΄ Κέρκυρας Β ΑΘΗΝΩΝ

  
2139 200258 ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ19.00 Β-Β΄ Πιερίας ΚΟΖΑΝΗ

  
2140 155696 ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ01.00 Β-Δ΄ Αθήνας ΛΑΡΙΣΑΣ

  
2141 181236 ΧΟΡΤΑΡΙΑ ΟΛΓΑ ΠΕ06.00 Β-Β΄ Πειραιά Δ ΑΘΗΝΩΝ

  
2142 183224 ΧΟΥΒΑΡΔΑ ΘΩΜΑΗ ΠΕ01.00 Β-Α΄ Καστοριάς ΚΙΛΚΙΣ

  
2143 906586 ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ18.12 Β-Α΄ Θεσσαλονίκης Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
2144 186967 ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ ΠΕ12.01 Β-Α΄ Ημαθίας Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
2145 158316 ΧΡΗΣΤΟΥ-ΚΑΡΑΝΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ18.01 Β-Α΄ Αθήνας ΕΥΒΟΙΑ

  
2146 200704 ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ17.02 Β-Β΄ Ηρακλείου ΗΡΑΚΛΕΙΟ

  
2147 199013 ΧΡΙΣΤΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ10.00 Β-Β΄ Ζακύνθου Β ΑΘΗΝΩΝ

  
2148 400965 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Αθήνας ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

  
2149 160320 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ04.01 Β-Δ΄ Αθήνας ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

  
2150 181239 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Πειραιά ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

  
2151 181689 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Θεσπρωτίας Δ ΑΘΗΝΩΝ

  
2152 156484 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Ημαθίας Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
2153 170186 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Πειραιά Α ΑΘΗΝΩΝ

  
2154 143007 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΑ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Ανατ. Αττικής ΡΕΘΥΜΝΟ

  
2155 200264 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ19.00 Β-Α΄ Κέρκυρας Β ΑΘΗΝΩΝ

  
2156 179877 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΑΝΤΙΝΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Πειραιά Α ΑΘΗΝΩΝ

  
2157 400971 ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Αθήνας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
2158 181241 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ ΑΝΝΑ ΠΕ06.00 Β-Β΄ Ευβοίας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
2159 194631 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Κοζάνης ΠΕΛΛΑ

  
2160 157301 ΧΡΟΝΗ ΘΕΩΝΗ ΠΕ06.00 Β-Β΄ Αργολίδας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
2161 180352 ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ03.00 Β-Β΄ Πειραιά Α ΑΘΗΝΩΝ

  
2162 192403 ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕ18.12 Β-Α΄ Αργολίδας ΑΡΚΑΔΙΑ

  
2163 142746 ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΠΕ02.00 Β-Δ΄ Αθήνας ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

  
2164 168069 ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕ03.00 Β-Γ΄ Χαλκιδικής Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  
2165 196027 ΧΡΥΣΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΠΕ18.02 Β-Γ΄ Λέσβου ΠΕΙΡΑΙΑΣ

  
2166 176534 ΧΡΥΣΟΥΛΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΕ05.00 Β-Α΄ Καστοριάς ΚΙΛΚΙΣ

  
2167 198931 ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕ08.00 Β-Β΄ Θεσπρωτίας ΦΛΩΡΙΝΑ

  
2168 199203 ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ12.01 Β-Γ΄ Πέλλας ΣΕΡΡΕΣ

  
2169 170190 ΧΥΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Πειραιά ΑΡΤΑ

  
2170 170392 ΧΩΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ03.00 Β-Γ΄ Βοιωτίας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
2171 189876 ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Βοιωτίας Α ΑΘΗΝΩΝ

  
2172 181356 ΨΑΛΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΕ07.00 Β-Α΄ Τρικάλων Δ ΑΘΗΝΩΝ

  
2173 195846 ΨΑΡΑΥΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕ09.00 Β-Β΄ Ανατ. Αττικής Β ΑΘΗΝΩΝ

  
2174 178300 ΨΑΡΑΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ19.00 Β-Δ΄ Κυκλάδων ΠΕΙΡΑΙΑΣ

  
2175 156494 ΨΑΡΡΑ ΖΩΗ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Θεσσαλονίκης ΣΕΡΡΕΣ

  
2176 904492 ΨΑΡΡΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΠΕ11.00 Β-Γ΄ Κυκλάδων ΚΟΖΑΝΗ

  
2177 180994 ΨΑΡΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ05.00 Β-Α΄ Μεσσηνίας Γ ΑΘΗΝΩΝ

  
2178 184483 ΨΑΧΟΥΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ06.00 Β-Β΄ Κορινθίας ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ

  
2179 171213 ΨΕΥΤΟΓΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕ06.00 Β-Β΄ Ηρακλείου ΛΕΣΒΟΥ

  
2180 183932 ΨΥΧΑΡΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΠΕ03.00 Β-Β΄ Λακωνίας Γ ΑΘΗΝΩΝ

  
2181 179887 ΨΥΧΟΜΑΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Κορινθίας Γ ΑΘΗΝΩΝ

  
2182 180995 ΨΩΜΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ05.00 Β-Β΄ Αχαιας ΠΕΙΡΑΙΑΣ

  
2183 178853 ΨΩΜΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΕ02.00 Β-Δ΄ Αθήνας ΡΕΘΥΜΝΟ

  
2184 195573 ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΕ03.00 Β-Β΄ Κοζάνης ΛΑΡΙΣΑΣ



Τελευταία νέα κατηγορίας Ελλάδα