clock Πέμπτη, 17 Απριλίου 2014 | 9:26:37 πμ

Αποσπάσεις καθηγητών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Α-Ζ

ΑΘΗΝΑ 16/08/2004

Α/Α - ΑΜ - ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ - ΟΜΑΔΑ - ΠΥΣΔΕ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ - ΠΥΣΔΕ ΑΠΟΣΠΑΣΗΣ

   1 171855 ΑΒΡΑΜΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΠΕ14.04 Β-Α΄ Ηρακλείου ΕΒΡΟΣ

   2 180997 ΑΒΡΑΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ06.00 Β-Β΄ Πέλλας Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   3 194195 ΑΒΡΑΜΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Βοιωτίας ΤΡΙΚΑΛΑ

   4 199683 ΑΒΡΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ19.00 Β-Γ΄ Κορινθίας Δ ΑΘΗΝΩΝ

   5 151657 ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ09.00 Β-Δ΄ Θεσσαλονίκης Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   6 119138 ΑΓΑΘΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Κέρκυρας Α ΑΘΗΝΩΝ

   7 159705 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ03.00 Β-Β΄ Χανίων Α ΑΘΗΝΩΝ

   8 180999 ΑΓΓΕΛΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ06.00 Β-Β΄ Αιτωλ/νίας Δ ΑΘΗΝΩΝ

   9 122630 ΑΓΓΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Αθήνας ΦΘΙΩΤΙΔΑ

   10 199293 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ14.04 Β-Γ΄ Μαγνησίας ΠΙΕΡΙΑ

   11 139968 ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Θεσσαλονίκης Β ΑΘΗΝΩΝ

   12 179888 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ03.00 Β-Β΄ Πειραιά Δ ΑΘΗΝΩΝ

   13 173227 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Πειραιά Δ ΑΘΗΝΩΝ

   14 189094 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ02.00 Β-Δ΄ Αρκαδίας ΠΕΙΡΑΙΑΣ

   15 185393 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Καστοριάς ΠΙΕΡΙΑ

   16 179062 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Κέρκυρας Β ΑΘΗΝΩΝ

   17 158536 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ16.00 Β-Α΄ Αθήνας ΑΡΓΟΛΙΔΑ

   18 199686 ΑΓΓΕΛΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕ19.00 B-Φθιώτιδος ΚΑΡΔΙΤΣΑ

   19 183228 ΑΓΓΟΡΟΥΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Ροδόπης ΞΑΝΘΗ

   20 175211 ΑΓΓΟΥΡΑ ΧΡΥΣΑΦΟΥΛΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής Α ΑΘΗΝΩΝ

   21 186885 ΑΓΕΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Ρεθύμνου ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

   22 185676 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Φωκίδας ΕΥΒΟΙΑ

   23 181983 ΑΔΑΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΠΕ19.00 Β-Δ΄ Αθήνας Α ΑΘΗΝΩΝ

   24 186368 ΑΔΑΜ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Λασιθίου ΠΕΙΡΑΙΑΣ

   25 177101 ΑΔΑΜ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ12.01 Β-Γ΄ Θεσσαλονίκης ΤΡΙΚΑΛΑ

   26 191843 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ17.03 Β-Β΄ Λάρισας ΚΑΡΔΙΤΣΑ

   27 193556 ΑΔΕΙΛΙΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΠΕ04.01 Β-Γ΄ Αθήνας ΛΑΚΩΝΙΑ

   28 171975 ΑΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ15.00 Β-Β΄ Ημαθίας ΠΙΕΡΙΑ

   29 176216 ΑΗΔΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ05.00 Β-Β΄ Καρδίτσας ΚΙΛΚΙΣ

   30 176874 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ08.00 Β-Α΄ Λακωνίας Γ ΑΘΗΝΩΝ

   31 137756 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ ΠΕ03.00 Β-Γ΄ Θεσσαλονίκης Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   32 167555 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΠΕ02.00 Β ΛΑΣΙΘΙΟΥ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   33 159028 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Χαλκιδικής Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   34 176219 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΕ05.00 Β-Α΄ Ξάνθης ΚΑΒΑΛΑΣ

   35 180713 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩ ΠΕ05.00 Β-Α΄ Βοιωτίας ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

   36 170198 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ03.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   37 160060 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ04.01 Β-Γ΄ Αθήνας Β ΑΘΗΝΩΝ

   38 166293 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Κιλκίς Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   39 162528 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Πειραιά Α ΑΘΗΝΩΝ

   40 162002 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕ01.00 Β-Β΄ Αθήνας ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   41 190258 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ04.01 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής Γ ΑΘΗΝΩΝ

   42 200528 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ09.00 Β-Α΄ Αιτωλ/νίας Α ΑΘΗΝΩΝ

   43 194808 ΑΙΝΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ17.04 Β-Γ΄ Θεσσαλονίκης Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   44 126065 ΑΚΑΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ03.00 ΔΥΤ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

   45 198433 ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Θεσπρωτίας ΗΜΑΘΙΑ

   46 188640 ΑΚΡΙΒΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕ17.04 Β-Γ΄ Θεσσαλονίκης ΧΙΟΣ

   47 188834 ΑΚΡΙΒΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Καστοριάς ΤΡΙΚΑΛΑ

   48 179894 ΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Πειραιά Δ ΑΘΗΝΩΝ

   49 194771 ΑΛΑΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ17.03 Β-Β΄ Αρκαδίας ΕΒΡΟΣ

   50 127799 ΑΛΒΕΡΤΗ ΜΑΡΟΥΛΑ ΠΕ04.01 Β-Δ΄ Κυκλάδων Γ ΑΘΗΝΩΝ

   51 162826 ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΠΕ04.01 Β-Δ΄ Αθήνας Β ΑΘΗΝΩΝ

   52 169343 ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕ01.05 Β-Α΄ Αρκαδίας ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   53 194857 ΑΛΕΞΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ18.09 Β-Α΄ Αιτωλ/νίας Δ ΑΘΗΝΩΝ

   54 196893 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΕ02.00 Β-Δ΄ Ηλείας ΑΧΑΙΑ

   55 183232 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Μεσσηνίας ΔΡΑΜΑ

   56 193909 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕ06.00 Β-Δ΄ Κορινθίας Α ΑΘΗΝΩΝ

   57 152356 ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΠΕ03.00 Β-Β΄ Θεσσαλονίκης ΚΟΖΑΝΗ

   58 168878 ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΑ ΠΕ19.00 Β-Α΄ Θεσσαλονίκης ΚΟΖΑΝΗ

   59 183234 ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΟΥΛΗ ΠΕ02.00 Β-Δ΄ Κορινθίας ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   60 177817 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΡΕΤΗ ΠΕ18.12 Β-Α΄ Ξάνθης ΤΡΙΚΑΛΑ

   61 167894 ΑΛΕΞΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Πέλλας Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   62 195468 ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Βοιωτίας ΕΥΒΟΙΑ

   63 187549 ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΠΕ18.33 Β-Α΄ Αρτας ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

   64 181691 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ13.00 Β-Α΄ Πειραιά Α ΑΘΗΝΩΝ

   65 158422 ΑΛΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΕ01.05 Β-Α΄ Αχαιας ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

   66 187827 ΑΛΩΠΟΥΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΕ19.00 Β-Α΄ Θεσσαλονίκης ΚΕΡΚΥΡΑ

   67 186193 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Κέρκυρας ΡΕΘΥΜΝΟ

   68 174034 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ05.00 Β-Γ΄ Κιλκίς ΠΙΕΡΙΑ

   69 181248 ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ07.00 Β-Β΄ Ημαθίας ΔΡΑΜΑ

   70 127417 ΑΜΠΑΤΖΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Αθήνας ΛΕΣΒΟΥ

   71 198199 ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ04.01 Β-Γ΄ Λέσβου ΑΡΓΟΛΙΔΑ

   72 184763 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Κοζάνης ΠΕΛΛΑ

   73 175843 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕ03.00 Β-Β΄ Αργολίδας Γ ΑΘΗΝΩΝ

   74 196903 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Δράμας Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   75 179086 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Αθήνας ΧΑΝΙΑ

   76 183238 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Κέρκυρας ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ

   77 192504 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΕ01.07 Β-Α΄ Κιλκίς ΔΡΑΜΑ

   78 186375 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Πειραιά ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

   79 186889 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Πειραιά ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

   80 194205 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Πιερίας ΛΕΣΒΟΥ

   81 185396 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ11.00 Β-Γ΄ Αθήνας Β ΑΘΗΝΩΝ

   82 186137 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ07.00 Β-Α΄ Εβρου Β ΑΘΗΝΩΝ

   83 163015 ΑΝΔΡΕΩΛΑ  ΜΠΕΚΙΑΡΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ09.00 Β-Α΄ Ανατ. Αττικής Α ΑΘΗΝΩΝ

   84 194206 ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Λακωνίας ΚΟΡΙΝΘΙΑ

   85 171024 ΑΝΔΡΙΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Πειραιά Δ ΑΘΗΝΩΝ

   86 186020 ΑΝΔΡΙΩΤΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΕ05.00 Β-Γ΄ Φθιώτιδος Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   87 189121 ΑΝΔΡΟΜΙΔΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Δωδεκανήσου ΠΕΙΡΑΙΑΣ

   88 179092 ΑΝΕΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Αθήνας Α ΑΘΗΝΩΝ

   89 172733 ΑΝΘΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ17.01 Β-Α΄ Δυτ. Αττικής Β ΑΘΗΝΩΝ

   90 146560 ΑΝΟΥΣΑΚΗ ΔΟΜΙΝΙΚΗ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Χανίων Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   91 188987 ΑΝΤΙΚΟΥΛΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΕ01.00 Β-Α΄ Εβρου Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   92 182903 ΑΝΤΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ08.00 Β-Α΄ Κυκλάδων Α ΑΘΗΝΩΝ

   93 166621 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ11.00 Β-Δ΄ Δωδεκανήσου ΞΑΝΘΗ

   94 906600 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕ09.00 Β-Α΄ Μαγνησίας ΚΑΡΔΙΤΣΑ

   95 147402 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ05.00 Β-Α΄ Αθήνας ΗΛΕΙΑ

   96 159050 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Πειραιά Α ΑΘΗΝΩΝ

   97 193791 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ05.00 Β-Α΄ Μαγνησίας ΛΑΡΙΣΑΣ

   98 135323 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Αρτας Α ΑΘΗΝΩΝ

   99 905279 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ ΠΕ11.00 Β-Δ΄ Αθήνας ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

   100 181513 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ10.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής Δ ΑΘΗΝΩΝ

   101 187839 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕ19.00 Β-Α΄ Αθήνας ΕΥΒΟΙΑ

   102 163852 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΟΡΗ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Φθιώτιδος Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   103 183246 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Γρεβενών ΤΡΙΚΑΛΑ

   104 199528 ΑΞΙΩΤΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΠΕ17.04 Β-Β΄ Αχαιας ΚΙΛΚΙΣ

   105 174171 ΑΠΟΣΠΟΡΙΔΟΥ ΣΟΥΖΑΝΑ ΠΕ08.00 Β-Β΄ Ευβοίας Δ ΑΘΗΝΩΝ

   106 198824 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ08.00 Β-Β΄ Καρδίτσας ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   107 188260 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ19.00 Β-Γ΄ Θεσσαλονίκης ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ

   108 195957 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΦΑΝΗ ΠΕ13.00 Β-Β΄ Καβάλας ΠΕΛΛΑ

   109 165186 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΕ01.28 Β-Α΄ Αθήνας ΦΘΙΩΤΙΔΑ

   110 191592 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΕ12.05 Β-Α΄ Μεσσηνίας ΖΑΚΥΝΘΟΣ

   111 160328 ΑΡΑΚΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΠΕ04.01 Β-Δ΄ Αθήνας ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   112 187552 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ18.33 Β-Δ΄ Αθήνας ΕΒΡΟΣ

   113 200665 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΥΛΛΑΣ ΧΑΡΑΛ ΠΕ17.02 Β-Α΄ Καρδίτσας Α ΑΘΗΝΩΝ

   114 180723 ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ05.00 Β-Α΄ Τρικάλων Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   115 196660 ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΦΙΛΟΞΕΝΗ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Δυτ. Αττικής Α ΑΘΗΝΩΝ

   116 189133 ΑΡΑΠΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Βοιωτίας ΠΕΙΡΑΙΑΣ

   117 176230 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ05.00 Β-Β΄ Καστοριάς ΠΙΕΡΙΑ

   118 145235 ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ01.00 Β-Ε΄ Θεσσαλονίκης Α ΑΘΗΝΩΝ

   119 177963 ΑΡΓΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ19.00 Β-Α΄ Μεσσηνίας Γ ΑΘΗΝΩΝ

   120 179905 ΑΡΓΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ03.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής Γ ΑΘΗΝΩΝ

   121 186892 ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Φθιώτιδος ΛΑΡΙΣΑΣ

   122 177964 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕ19.00 Β-Γ΄ Θεσσαλονίκης ΚΑΒΑΛΑΣ

   123 193366 ΑΡΓΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Ευβοίας ΠΕΙΡΑΙΑΣ

   124 198828 ΑΡΓΥΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ08.00 Β-Α΄ Καστοριάς ΚΕΡΚΥΡΑ

   125 192571 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕ03.00 Β-Δ΄ Κυκλάδων ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   126 172461 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΠΕ19.00 Β-Α΄ Χαλκιδικής Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   127 179906 ΑΡΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Χανίων ΗΡΑΚΛΕΙΟ

   128 196310 ΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕ01.02 Β-Γ΄ Λάρισας ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

   129 183259 ΑΡΙΣΤΕΡΙΔΟΥ ΜΕΤΑΞΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Δωδεκανήσου ΠΕΙΡΑΙΑΣ

   130 167347 ΑΡΚΟΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ09.00 Β-Α΄ Καρδίτσας Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   131 175236 ΑΡΜΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Φωκίδας Α ΑΘΗΝΩΝ

   132 188522 ΑΡΜΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ16.00 Β-Γ΄ Ημαθίας Α ΑΘΗΝΩΝ

   133 126131 ΑΡΜΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕ04.01 Β-Β΄ Αθήνας ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

   134 182793 ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ06.00 Β-Β΄ Κορινθίας ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   135 183119 ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ01.00 Β-Α΄ Ροδόπης ΞΑΝΘΗ

   136 167568 ΑΡΤΙΝΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Πειραιά Α ΑΘΗΝΩΝ

   137 160883 ΑΡΤΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Ηλείας Α ΑΘΗΝΩΝ

   138 173249 ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗ ΑΓΑΘΗ ΠΕ02.00 Β-Δ΄ Αιτωλ/νίας ΛΑΡΙΣΑΣ

   139 168603 ΑΡΧΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Ξάνθης ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

   140 200768 ΑΣΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ19.00 Β-Β΄ Αρκαδίας ΣΑΜΟΥ

   141 190742 ΑΣΔΡΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ19.00 Β-Α΄ Πιερίας ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

   142 182917 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ09.00 Β-Α΄ Κορινθίας ΕΒΡΟΣ

   143 122174 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Θεσσαλονίκης ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

   144 179108 ΑΣΠΡΑΚΗ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ ΕΥ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Κοζάνης ΗΡΑΚΛΕΙΟ

   145 194653 ΑΣΤΕΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ14.04 Β-Α΄ Κιλκίς Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   146 190156 ΑΤΑΜΠΑΣΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ04.01 Β-Γ΄ Ευβοίας Β ΑΘΗΝΩΝ

   147 194982 ΑΥΓΕΡΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ01.00 Β-Β΄ Ηρακλείου ΚΙΛΚΙΣ

   148 184217 ΑΥΓΕΡΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Ευβοίας ΠΕΛΛΑ

   149 180370 ΑΥΓΕΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕ04.01 Β-Β΄ Δωδεκανήσου Α ΑΘΗΝΩΝ

   150 163864 ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΜΑΙΡΗ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Βοιωτίας ΠΕΙΡΑΙΑΣ

   151 176551 ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Βοιωτίας ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   152 198332 ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΠΕ05.00 Β-Γ΄ Μεσσηνίας ΕΥΒΟΙΑ

   153 163866 ΒΑΒΕΛΙΔΟΥ ΖΩΗ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Αθήνας ΛΕΣΒΟΥ

   154 188502 ΒΑΓΕΝΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΕ01.30 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής ΑΧΑΙΑ

   155 200291 ΒΑΓΙΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ19.00 Β-Β΄ Ανατ. Αττικής ΣΑΜΟΥ

   156 185695 ΒΑΔΟΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Ημαθίας ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

   157 195472 ΒΑΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ03.00 Β-Β΄ Καρδίτσας ΛΑΡΙΣΑΣ

   158 166317 ΒΑΙΝΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΠΕ06.00 Β-Β΄ Καβάλας Β ΑΘΗΝΩΝ

   159 181015 ΒΑΛΑΝΙΔΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Χανίων Δ ΑΘΗΝΩΝ

   160 189145 ΒΑΛΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΕΜ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Σερρών ΚΑΒΑΛΑΣ

   161 140112 ΒΑΝΤΖΟΥ ΑΓΝΗ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Αρτας ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

   162 180729 ΒΑΠΟΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ05.00 Β-Α΄ Δωδεκανήσου ΠΕΙΡΑΙΑΣ

   163 193918 ΒΑΡΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Ρεθύμνου Β ΑΘΗΝΩΝ

   164 195577 ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ04.01 Β-Δ΄ Ημαθίας ΠΙΕΡΙΑ

   165 190039 ΒΑΡΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ04.01 Β-Γ΄ Αιτωλ/νίας ΧΑΝΙΑ

   166 181017 ΒΑΡΕΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΙΑ ΠΕ06.00 Β-Β΄ Δράμας Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   167 179118 ΒΑΡΕΛΛΑ ΑΜΑΛΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Ευβοίας ΠΕΙΡΑΙΑΣ

   168 150795 ΒΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΕ03.00 Β-Δ΄ Αιτωλ/νίας Α ΑΘΗΝΩΝ

   169 194984 ΒΑΡΣΑΜΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΕ01.00 Β-Β΄ Δράμας Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   170 165103 ΒΑΣΙΛΑ ΕΥΘΑΛΙΑ ΠΕ18.09 Β-Α΄ Αθήνας Δ ΑΘΗΝΩΝ

   171 177344 ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΟΥ ΑΝΘΗ ΠΕ15.00 Β-Β΄ Πειραιά Δ ΑΘΗΝΩΝ

   172 169569 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΣΗΜΙΝΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Πειραιά Α ΑΘΗΝΩΝ

   173 190040 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Πειραιά Δ ΑΘΗΝΩΝ

   174 184593 ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΕ08.00 Β-Β΄ Ηρακλείου Α ΑΘΗΝΩΝ

   175 167572 ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Μαγνησίας Α ΑΘΗΝΩΝ

   176 175847 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕ03.00 Β-Γ΄ Πέλλας ΗΜΑΘΙΑ

   177 200775 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ19.00 Β-Γ΄ Κοζάνης ΑΡΓΟΛΙΔΑ

   178 171215 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ07.00 Β-Α΄ Θεσσαλονίκης ΚΙΛΚΙΣ

   179 188992 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ01.00 Β-Γ΄ Ηλείας ΚΑΡΔΙΤΣΑ

   180 189703 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ03.00 Β-Β΄ Αρκαδίας ΠΕΙΡΑΙΑΣ

   181 186755 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ06.00 Β-Β΄ Θεσπρωτίας ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   182 165913 ΒΑΤΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ03.00 Β-Β΄ Πιερίας Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   183 184225 ΒΑΤΑΝΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Κορινθίας Α ΑΘΗΝΩΝ

   184 172659 ΒΑΤΡΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ19.00 Β-Α΄ Πειραιά ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

   185 181359 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ08.00 Β-Α΄ Πειραιά ΚΙΛΚΙΣ

   186 196689 ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΠΕ16.00 Β-Β΄ Καρδίτσας ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

   187 189892 ΒΕΛΗΣΣΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕ04.01 Β-Β΄ Καρδίτσας ΛΑΡΙΣΑΣ

   188 181699 ΒΕΛΙΔΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΕ13.00 Β-Α΄ Ρεθύμνου ΗΡΑΚΛΕΙΟ

   189 178897 ΒΕΛΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΠΕ01.00 Β-Β΄ Πειραιά Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   190 196938 ΒΕΛΤΑΝΙΣΙΑΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Πειραιά ΚΥΚΛΑΔΕΣ

   191 179128 ΒΕΡΒΕΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Δωδεκανήσου ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   192 187405 ΒΕΡΓΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ17.03 Β-Γ΄ Αθήνας ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

   193 184230 ΒΕΡΓΥΡΗ ΜΑΤΙΝΑ ΠΕ06.00 Β-Γ΄ Μεσσηνίας Α ΑΘΗΝΩΝ

   194 200294 ΒΕΡΡΟΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΠΕ19.00 Β-Α΄ Μεσσηνίας ΑΡΚΑΔΙΑ

   195 184231 ΒΕΡΤΣΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Γρεβενών Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   196 127172 ΒΕΡΥΚΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Αθήνας Δ ΑΘΗΝΩΝ

   197 184594 ΒΙΣΒΑΡΔΗ ΖΩΗ ΠΕ08.00 Β-Α΄ Ηλείας Α ΑΘΗΝΩΝ

   198 176243 ΒΙΤΑΛΗ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ-ΘΗΡΕΣΙΑ ΠΕ05.00 Β-Α΄ Πειραιά Α ΑΘΗΝΩΝ

   199 115976 ΒΙΤΕΛΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ03.00 Β-Δ΄ Αθήνας ΧΙΟΣ

   200 162763 ΒΙΤΩΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Ρεθύμνου ΛΑΣΙΘΙ

   201 195098 ΒΛΑΜΗ ΔΩΡΟΘΕΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Ζακύνθου ΜΕΣΣΗΝΙΑ

   202 173258 ΒΛΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Αθήνας Δ ΑΘΗΝΩΝ

   203 200295 ΒΛΑΣΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ19.00 Β-Α΄ Φωκίδας Γ ΑΘΗΝΩΝ

   204 179134 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής Γ ΑΘΗΝΩΝ

   205 181518 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ10.00 Β-Β΄ Πειραιά Γ ΑΘΗΝΩΝ

   206 185124 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ19.00 Β-Β΄ Κορινθίας Α ΑΘΗΝΩΝ

   207 170415 ΒΛΑΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ04.01 ΔΥΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   208 171303 ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ08.00 Β-Α΄ Βοιωτίας ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   209 170416 ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ04.01 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής Γ ΑΘΗΝΩΝ

   210 186756 ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ06.00 Β-Β΄ Σερρών ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

   211 180735 ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ05.00 Β-Α΄ Βοιωτίας Α ΑΘΗΝΩΝ

   212 141728 ΒΛΑΧΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΕ05.00 Β-Α΄ Φωκίδας Β ΑΘΗΝΩΝ

   213 198457 ΒΛΑΧΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ06.00 Β-Γ΄ Δωδεκανήσου ΛΕΣΒΟΥ

   214 200537 ΒΛΑΧΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΕ09.00 Β-Α΄ Κυκλάδων ΚΙΛΚΙΣ

   215 171411 ΒΛΕΤΣΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΠΕ09.00 Β-Β΄ Κιλκίς Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   216 184995 ΒΛΗΣΙΔΟΥ ΚΩΛΟΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΕ16.00 Β-Γ΄ Κυκλάδων ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   217 181424 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ09.00 Β-Β΄ Θεσσαλονίκης ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

   218 176181 ΒΟΓΙΟΚΑΛΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Δυτ. Αττικής Β ΑΘΗΝΩΝ

   219 189164 ΒΟΖΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Γρεβενών ΤΡΙΚΑΛΑ

   220 155511 ΒΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ01.00 Β-Δ΄ Αθήνας ΚΟΖΑΝΗ

   221 192492 ΒΟΛΓΚΟ ΚΑΙΣΑΡ ΠΕ05.00 Β-Α΄ Αχαιας ΠΕΙΡΑΙΑΣ

   222 180737 ΒΟΝΤΙΔΟΥ MANIAKH ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΠΕ05.00 Β-Α΄ Αχαιας Β ΑΘΗΝΩΝ

   223 178903 ΒΟΥΖΑ ΖΩΗ ΠΕ01.00 Β-Β΄ Πειραιά ΤΡΙΚΑΛΑ

   224 179143 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Βοιωτίας ΠΕΙΡΑΙΑΣ

   225 175130 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ01.00 Β-Β΄ Ανατ. Αττικής Β ΑΘΗΝΩΝ

   226 129199 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΝΝΑ ΠΕ01.00 Β-Α΄ Αθήνας ΑΧΑΙΑ

   227 183124 ΒΟΥΛΕΛΙΚΑ ΟΛΓΑ ΠΕ01.00 Β-Β΄ Λακωνίας ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

   228 185404 ΒΟΥΛΚΙΔΟΥ ΦΩΦΩ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Πειραιά Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   229 179145 ΒΟΥΡΒΟΥΛΑΚΗ ΦΙΛΙΠΠΙΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής Α ΑΘΗΝΩΝ

   230 179146 ΒΟΥΡΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Κορινθίας Α ΑΘΗΝΩΝ

   231 195578 ΒΟΥΡΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ04.01 Β-Β΄ Πέλλας Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   232 181590 ΒΟΥΡΛΩΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Ρεθύμνου ΧΑΝΙΑ

   233 118687 ΒΟΥΡΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Μαγνησίας ΛΑΡΙΣΑΣ

   234 905528 ΒΟΥΤΣΑ ΑΝΝΑ ΠΕ03.00 Β-Γ΄ Θεσσαλονίκης Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   235 186814 ΒΟΥΤΣΑ  ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ07.00 Β-Β΄ Αθήνας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

   236 131260 ΒΟΥΤΣΑΚΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Θεσσαλονίκης ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

   237 195706 ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΠΕ04.01 Β-Γ΄ Κορινθίας Γ ΑΘΗΝΩΝ

   238 167579 ΒΡΕΖΑ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Θεσσαλονίκης Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   239 192153 ΒΡΟΥΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ18.33 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής ΞΑΝΘΗ

   240 197645 ΒΡΥΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ03.00 Β-Δ΄ Ηλείας ΑΧΑΙΑ

   241 165168 ΒΥΡΩΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΕ01.05 Β-Α΄ Θεσσαλονίκης ΠΕΛΛΑ

   242 160895 ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Αθήνας Β ΑΘΗΝΩΝ

   243 184772 ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ11.00 Β-Δ΄ Πέλλας ΗΡΑΚΛΕΙΟ

   244 178690 ΓΑΒΡΙΛΑΚΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Ηρακλείου Β ΑΘΗΝΩΝ

   245 200781 ΓΑΒΡΙΛΗ ΔΑΦΝΗ ΠΕ19.00 Β-Β΄ Λακωνίας Α ΑΘΗΝΩΝ

   246 116528 ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Ευβοίας Α ΑΘΗΝΩΝ

   247 191304 ΓΑΓΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ19.00 Β-Α΄ Αθήνας ΕΥΒΟΙΑ

   248 121028 ΓΑΖΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Αθήνας ΛΑΣΙΘΙ

   249 176251 ΓΑΪΤΑΝΑΡΟΥ ΙΟΥΛΙΑ ΠΕ05.00 Β-Γ΄ Αργολίδας ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   250 172044 ΓΑΛΑΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ17.01 Β-Α΄ Αρτας ΑΧΑΙΑ

   251 173037 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Αχαιας ΗΛΕΙΑ

   252 156534 ΓΑΝΤΖΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Ιωαννίνων ΕΒΡΟΣ

   253 165918 ΓΑΡΓΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ03.00 Β-Γ΄ Κοζάνης ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

   254 189182 ΓΑΡΔΕΛΙΝΟΥ ΖΩΗ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Βοιωτίας ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   255 173043 ΓΑΡΔΕΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Ηλείας ΧΑΝΙΑ

   256 200303 ΓΑΡΕΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΕ19.00 Β-Γ΄ Καβάλας Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   257 180384 ΓΑΡΜΠΙΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕ04.01 Β-Γ΄ Κοζάνης Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   258 181779 ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ15.00 Β-Α΄ Χίου Δ ΑΘΗΝΩΝ

   259 174816 ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΝΑ ΠΕ19.00 Β-Α΄ Αχαιας Α ΑΘΗΝΩΝ

   260 132872 ΓΑΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Αρτας Α ΑΘΗΝΩΝ

   261 190527 ΓΑΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ11.00 Β-Γ΄ Ηλείας ΠΕΛΛΑ

   262 200670 ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΠΕ17.02 Β-Α΄ Λευκάδας ΑΡΤΑ

   263 184773 ΓΕΚΟΥΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ11.00 Β-Δ΄ Κιλκίς Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   264 151903 ΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ12.04 Β-Α΄ Θεσσαλονίκης Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   265 177851 ΓΕΡΑΛΙΔΟΥ ΕΛΛΗ ΠΕ18.20 Β-Β΄ Ανατ. Αττικής Δ ΑΘΗΝΩΝ

   266 184239 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Ηρακλείου Δ ΑΘΗΝΩΝ

   267 190528 ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΠΕ11.00 Β-Γ΄ Κορινθίας ΛΑΡΙΣΑΣ

   268 173918 ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Κιλκίς Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   269 185130 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ ΠΕ19.00 Β-Δ΄ Αχαιας Δ ΑΘΗΝΩΝ

   270 174501 ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ14.04 Β-Α΄ Ευβοίας Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   271 199742 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ19.00 Β-Α΄ Θεσπρωτίας ΧΑΝΙΑ

   272 184645 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ09.00 Β-Γ΄ Δυτ. Αττικής ΛΑΚΩΝΙΑ

   273 198466 ΓΕΩΡΓΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Δωδεκανήσου ΗΜΑΘΙΑ

   274 155517 ΓΕΩΡΓΑΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΕ01.00 Β-Α΄ Πρέβεζας ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

   275 180742 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ05.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής ΛΑΣΙΘΙ

   276 904811 ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΕ09.00 Β-Β΄ Ανατ. Αττικής Γ ΑΘΗΝΩΝ

   277 194992 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ01.00 Β-Β΄ Κέρκυρας ΚΑΒΑΛΑΣ

   278 168350 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ06.00 Β-Γ΄ Κορινθίας ΠΕΙΡΑΙΑΣ

   279 166633 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Ροδόπης Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   280 192603 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ ΠΕ06.00 Β-Β΄ Κοζάνης ΠΕΛΛΑ

   281 158481 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ16.00 Β-Α΄ Αθήνας Δ ΑΘΗΝΩΝ

   282 158476 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕ16.00 Β-Γ΄ Αθήνας ΑΧΑΙΑ

   283 177866 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΘΗ ΠΕ18.24 Β-Α΄ Θεσσαλονίκης ΚΑΣΤΟΡΙΑ

   284 199320 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ΠΕ15.00 Β-Δ΄ Κορινθίας ΠΕΙΡΑΙΑΣ

   285 134813 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Καρδίτσας ΤΡΙΚΑΛΑ

   286 194249 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ11.00 Β-Δ΄ Καβάλας ΔΡΑΜΑ

   287 176572 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ06.00 Β-Γ΄ Αθήνας Α ΑΘΗΝΩΝ

   288 186693 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΛΑΜΩ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Ευβοίας Α ΑΘΗΝΩΝ

   289 199207 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΕ12.01 Β-Α΄ Καστοριάς ΚΙΛΚΙΣ

   290 164829 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Ευβοίας Α ΑΘΗΝΩΝ

   291 198468 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΠΕ06.00 Β-Β΄ Αχαιας ΚΥΚΛΑΔΕΣ

   292 182004 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ19.00 Β-Α΄ Χανίων Δ ΑΘΗΝΩΝ

   293 183945 ΓΙΑΒΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ04.01 Β-Δ΄ Ηλείας ΑΧΑΙΑ

   294 188999 ΓΙΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ01.00 Β-Β΄ Κέρκυρας ΚΙΛΚΙΣ

   295 186200 ΓΙΑΓΚΟΥΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Καβάλας ΔΡΑΜΑ

   296 171786 ΓΙΑΓΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ12.05 Β-Β΄ Πιερίας ΛΕΣΒΟΥ

   297 199391 ΓΙΑΚΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ17.01 Β-Α΄ Χίου ΛΕΣΒΟΥ

   298 189191 ΓΙΑΛΕΔΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Χανίων ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   299 190346 ΓΙΑΛΙΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΕ06.00 Β-Β΄ Σάμου Α ΑΘΗΝΩΝ

   300 179169 ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Πειραιά Γ ΑΘΗΝΩΝ

   301 134816 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΠΕ11.00 Β-Γ΄ Θεσσαλονίκης ΠΙΕΡΙΑ

   302 903721 ΓΙΑΝΝΑΚΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Ρεθύμνου ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

   303 125706 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Θεσσαλονίκης ΑΧΑΙΑ

   304 173044 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Μεσσηνίας Δ ΑΘΗΝΩΝ

   305 122436 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Μεσσηνίας Α ΑΘΗΝΩΝ

   306 132305 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ16.00 Β-Α΄ Κέρκυρας Β ΑΘΗΝΩΝ

   307 189193 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Ευρυτανίας ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   308 183289 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Ευβοίας Α ΑΘΗΝΩΝ

   309 183127 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ01.00 Β-Γ΄ Αθήνας Δ ΑΘΗΝΩΝ

   310 181022 ΓΙΑΝΝΑΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Ημαθίας Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   311 157094 ΓΙΑΝΝΗΛΟΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Αθήνας ΚΟΖΑΝΗ

   312 180626 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΡΗ ΑΓΛΑΙΑ ΠΕ04.01 Α ΠΕΙΡΑΙΑ Β ΑΘΗΝΩΝ

   313 170752 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΘΕΟΦΑΝΙΩ ΠΕ05.00 Β-Α΄ Αθήνας ΚΥΚΛΑΔΕΣ

   314 192572 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΕ03.00 Β-Δ΄ Ηλείας Α ΑΘΗΝΩΝ

   315 188584 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΠΕ17.01 Β-Α΄ Αχαιας Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   316 184730 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ10.00 Β-Α΄ Κορινθίας Δ ΑΘΗΝΩΝ

   317 178911 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ01.00 Β-Δ΄ Μαγνησίας ΛΑΡΙΣΑΣ

   318 183291 ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ ΦΑΝΗ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Καρδίτσας ΛΑΡΙΣΑΣ

   319 169610 ΓΙΑΤΡΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Κιλκίς ΧΙΟΣ

   320 194256 ΓΙΟΒΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Βοιωτίας Γ ΑΘΗΝΩΝ

   321 137103 ΓΙΟΓΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Αρτας ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

   322 183128 ΓΙΟΛΕΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ01.00 Β-Δ΄ Ηλείας ΑΧΑΙΑ

   323 191699 ΓΙΟΥΒΑΝΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ17.02 Β-Γ΄ Πέλλας ΧΑΝΙΑ

   324 199533 ΓΙΟΥΒΑΝΤΣΙΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ17.04 Β-Γ΄ Λέσβου ΠΙΕΡΙΑ

   325 159115 ΓΙΟΥΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Αθήνας ΠΡΕΒΕΖΑ

   326 164333 ΓΙΟΥΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Πειραιά Δ ΑΘΗΝΩΝ

   327 136732 ΓΙΣΔΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Κέρκυρας Α ΑΘΗΝΩΝ

   328 195125 ΓΚΑΓΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Καβάλας ΕΒΡΟΣ

   329 154749 ΓΚΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Ημαθίας Α ΑΘΗΝΩΝ

   330 175301 ΓΚΑΝΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Κορινθίας ΠΕΙΡΑΙΑΣ

   331 183948 ΓΚΑΡΛΑΟΥΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ04.01 Β-Δ΄ Πέλλας Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   332 164334 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕ03.00 Β-Β΄ Θεσπρωτίας ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

   333 192900 ΓΚΑΡΩΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕ02.00 Β-Δ΄ Δωδεκανήσου ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

   334 190772 ΓΚΑΤΖΙΩΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΕ19.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής Α ΑΘΗΝΩΝ

   335 189203 ΓΚΑΤΣΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Λακωνίας ΗΛΕΙΑ

   336 184023 ΓΚΕΓΚΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Αθήνας Β ΑΘΗΝΩΝ

   337 190529 ΓΚΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Ηλείας ΤΡΙΚΑΛΑ

   338 190348 ΓΚΕΝΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕ06.00 Β-Γ΄ Ξάνθης ΣΕΡΡΕΣ

   339 182433 ΓΚΙΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Κοζάνης ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ

   340 180752 ΓΚΙΚΑ ΑΝΘΟΥΛΑ ΠΕ05.00 Β-Γ΄ Βοιωτίας Γ ΑΘΗΝΩΝ

   341 175306 ΓΚΙΛΙΝΑ ΑΘΗΝΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Ημαθίας Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   342 196051 ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ18.12 Β-Α΄ Πέλλας ΗΜΑΘΙΑ

   343 199395 ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ17.01 Β-Β΄ Κοζάνης ΠΕΛΛΑ

   344 162702 ΓΚΙΝΟΥΔΗ ΑΘΗΝΑ ΠΕ04.01 Β-Γ΄ Πέλλας ΗΡΑΚΛΕΙΟ

   345 176266 ΓΚΙΣΓΚΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ05.00 Β-Γ΄ Αθήνας ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   346 185715 ΓΚΛΑΒΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕ02.00 Β-Δ΄ Ηλείας ΑΧΑΙΑ

   347 181595 ΓΚΛΑΒΙΝΑ ΟΛΓΑ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Δυτ. Αττικής Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   348 196974 ΓΚΟΒΕΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Χανίων ΚΟΡΙΝΘΙΑ

   349 176267 ΓΚΟΤΖΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕ05.00 Β-Α΄ Πέλλας ΚΙΛΚΙΣ

   350 175310 ΓΚΟΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Ευβοίας Γ ΑΘΗΝΩΝ

   351 184778 ΓΚΟΥΛΙΑΜΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΕ11.00 Β-Γ΄ Ηλείας Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   352 192330 ΓΚΟΥΛΙΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ18.10 Β-Γ΄ Αθήνας Α ΑΘΗΝΩΝ

   353 173128 ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕ01.00 Β-Α΄ Βοιωτίας ΚΑΡΔΙΤΣΑ

   354 178918 ΓΛΥΝΙΑΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΠΕ01.00 Β-Γ΄ Αθήνας Δ ΑΘΗΝΩΝ

   355 167591 ΓΛΥΠΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Ευβοίας Α ΑΘΗΝΩΝ

   356 173801 ΓΛΥΣΤΡΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Καστοριάς Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   357 199772 ΓΟΓΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ19.00 Β-Α΄ Κέρκυρας Β ΑΘΗΝΩΝ

   358 171548 ΓΟΓΟΛΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Κορινθίας ΞΑΝΘΗ

   359 166342 ΓΟΥΓΟΥΛΑΚΗ-ΔΕΔΑ ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Κιλκίς ΛΕΣΒΟΥ

   360 198480 ΓΟΥΓΟΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕ06.00 Β-Β΄ Σάμου ΕΒΡΟΣ

   361 196600 ΓΟΥΛΕΡΜΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕ17.01 Β-Α΄ Δράμας ΚΥΚΛΑΔΕΣ

   362 198482 ΓΟΥΛΟΔΗΜΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Ζακύνθου ΦΘΙΩΤΙΔΑ

   363 162192 ΓΟΥΝΑΡΗ ΜΑΡΙΝΕΤΤΑ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Αθήνας ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   364 183301 ΓΟΥΡΓΙΩΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Πέλλας ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

   365 191639 ΓΟΥΡΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ12.08 Β-Β΄ Ευβοίας Δ ΑΘΗΝΩΝ

   366 194993 ΓΟΥΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ01.00 Β-Γ΄ Σερρών ΚΙΛΚΙΣ

   367 143323 ΓΡΑΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ04.01 Β-Β΄ Ιωαννίνων ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

   368 151726 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ ΣΤΕΛΛΑ ΠΕ10.00 Β-Α΄ Σερρών ΡΕΘΥΜΝΟ

   369 175317 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΡΓΥΡΩ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Ηρακλείου Γ ΑΘΗΝΩΝ

   370 148951 ΓΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ08.00 Β-Α΄ Αθήνας ΒΟΙΩΤΙΑ

   371 192760 ΓΡΑΤΣΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ01.00 Β-Γ΄ Δωδεκανήσου ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

   372 171055 ΓΡΑΨΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Πειραιά Β ΑΘΗΝΩΝ

   373 183303 ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Ξάνθης ΕΥΒΟΙΑ

   374 180550 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Αθήνας Β ΑΘΗΝΩΝ

   375 154182 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Αχαιας ΑΡΚΑΔΙΑ

   376 191468 ΓΡΙΒΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΠΕ01.00 Β-Β΄ Πειραιά Α ΑΘΗΝΩΝ

   377 190531 ΓΩΤΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Πέλλας ΡΟΔΟΠΗ

   378 166345 ΔΑΒΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ06.00 Β-Γ΄ Ξάνθης Β ΑΘΗΝΩΝ

   379 177895 ΔΑΒΙΤΗ ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑ ΠΕ18.33 Β-Α΄ Δράμας ΣΕΡΡΕΣ

   380 903783 ΔΑΓΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ17.04 Β-Α΄ Αθήνας ΡΕΘΥΜΝΟ

   381 171551 ΔΑΓΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ11.00 Β-Γ΄ Μεσσηνίας ΚΑΒΑΛΑΣ

   382 188537 ΔΑΓΚΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ16.00 Β-Δ΄ Σερρών Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   383 172484 ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ19.00 Β-Γ΄ Θεσσαλονίκης ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

   384 192515 ΔΑΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕ01.01 Β-Α΄ Θεσσαλονίκης ΕΒΡΟΣ

   385 906633 ΔΑΚΟΥΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Μαγνησίας Β ΑΘΗΝΩΝ

   386 168359 ΔΑΛΑΜΑΓΚΑ ΑΔΑΜ ΕΥΘΑΛΙΑ ΠΕ06.00 Β-Γ΄ Αθήνας Β ΑΘΗΝΩΝ

   387 187900 ΔΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ19.00 Β-Β΄ Τρικάλων ΕΥΒΟΙΑ

   388 155834 ΔΑΜΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Κορινθίας ΑΡΚΑΔΙΑ

   389 175081 ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΕ01.12 Β-Γ΄ Θεσσαλονίκης ΗΡΑΚΛΕΙΟ

   390 184081 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Πειραιά ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   391 179955 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Ευβοίας ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   392 157424 ΔΑΜΟΥΛΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕ10.00 Β-Α΄ Κεφαλληνίας Γ ΑΘΗΝΩΝ

   393 187511 ΔΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ18.12 Β-Α΄ Δωδεκανήσου ΞΑΝΘΗ

   394 184256 ΔΑΡΛΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ06.00 Β-Γ΄ Βοιωτίας Γ ΑΘΗΝΩΝ

   395 188512 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ-ΚΟΥΖΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ16.00 Β-Β΄ Αρτας ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

   396 166640 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Χανίων Β ΑΘΗΝΩΝ

   397 173015 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ16.00 Β-Β΄ Ηλείας ΑΧΑΙΑ

   398 198936 ΔΕΛΗΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ09.00 Β-Γ΄ Φλώρινας ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

   399 200322 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ19.00 Β-Α΄ Εβρου ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

   400 199785 ΔΕΛΗΜΗΤΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ19.00 Β-Β΄ Πρέβεζας ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

   401 182601 ΔΕΛΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕ03.00 Β-Β΄ Ημαθίας Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   402 180553 ΔΕΛΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ04.01 Β-Γ΄ Αθήνας Β ΑΘΗΝΩΝ

   403 169640 ΔΕΜΕΝΕΓΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής Β ΑΘΗΝΩΝ

   404 178532 ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ05.00 Β-Γ΄ Ημαθίας Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   405 192477 ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΤE01.29 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   406 177748 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ18.09 Β-Γ΄ Αθήνας Α ΑΘΗΝΩΝ

   407 131042 ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕ11.00 Β-Γ΄ Θεσσαλονίκης Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   408 182443 ΔΕΡΕΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Κοζάνης ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

   409 182741 ΔΕΡΙΖΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ05.00 Β-Α΄ Βοιωτίας Β ΑΘΗΝΩΝ

   410 186330 ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ01.00 Β-Γ΄ Ροδόπης Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   411 186056 ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ06.00 Β-Γ΄ Φθιώτιδος Α ΑΘΗΝΩΝ

   412 900773 ΔΗΛΑΡΑ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΠΕ14.04 Β-Δ΄ Αχαιας ΚΟΡΙΝΘΙΑ

   413 178921 ΔΗΛΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ01.00 Β-Β΄ Βοιωτίας Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   414 177196 ΔΗΜΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΕ12.05 Β-Β΄ Αιτωλ/νίας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

   415 199789 ΔΗΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ19.00 Β-Β΄ Πιερίας ΛΑΡΙΣΑΣ

   416 198493 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕ06.00 Β-Β΄ Βοιωτίας Α ΑΘΗΝΩΝ

   417 196405 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ16.00 Β-Β΄ Κυκλάδων Γ ΑΘΗΝΩΝ

   418 173281 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ02.00 Β-Δ΄ Σερρών ΕΒΡΟΣ

   419 140931 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ03.00 Β-Β΄ Αθήνας ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   420 197004 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Ηλείας ΛΕΣΒΟΥ

   421 185941 ΔΗΜΟΛΙΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ03.00 Β-Γ΄ Δυτ. Αττικής ΡΕΘΥΜΝΟ

   422 183754 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ03.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής Δ ΑΘΗΝΩΝ

   423 195858 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Ζακύνθου ΠΕΛΛΑ

   424 198216 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ04.01 Β-Β΄ Πειραιά Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   425 181782 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕ15.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής Α ΑΘΗΝΩΝ

   426 190621 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕ15.00 Β-Γ΄ Θεσσαλονίκης ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   427 136492 ΔΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Πιερίας ΑΡΤΑ

   428 186765 ΔΗΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Τρικάλων ΛΑΡΙΣΑΣ

   429 183319 ΔΗΜΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Κέρκυρας ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ

   430 179970 ΔΗΜΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ03.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   431 176587 ΔΙΑΚΟΥΜΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΜΠΙΝΗ ΠΕ06.00 Β-Γ΄ Κορινθίας Γ ΑΘΗΝΩΝ

   432 176281 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΕΤΑ ΠΕ05.00 Β-Γ΄ Εβρου Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   433 170768 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΕ05.00 Β-Α΄ Πειραιά Α ΑΘΗΝΩΝ

   434 187911 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΛΑΤΕΙΑ ΠΕ19.00 Β-Β΄ Αχαιας ΛΕΣΒΟΥ

   435 175083 ΔΙΒΑΝΗ ΑΝΝΑ ΤΕ01.26 Β-Β΄ Θεσσαλονίκης ΠΕΛΛΑ

   436 160702 ΔΙΒΑΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΕ09.00 Β-Γ΄ Αθήνας Α ΑΘΗΝΩΝ

   437 181531 ΔΙΒΑΡΗ ΑΝΝΑ ΠΕ10.00 Β-Β΄ Ανατ. Αττικής Β ΑΘΗΝΩΝ

   438 133679 ΔΙΒΟΛΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Αθήνας ΚΥΚΛΑΔΕΣ

   439 138609 ΔΙΝΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ04.01 Β-Γ΄ Ημαθίας ΚΟΖΑΝΗ

   440 185611 ΔΙΟΝΥΣΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΠΕ01.00 Β-Α΄ Δράμας ΛΕΣΒΟΥ

   441 167604 ΔΟΓΑΝΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Λακωνίας Δ ΑΘΗΝΩΝ

   442 175138 ΔΟΛΓΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ01.00 Β-Α΄ Ημαθίας Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   443 190800 ΔΟΜΟΥΧΤΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕ19.00 Β-Δ΄ Σερρών ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

   444 198220 ΔΟΜΟΥΧΤΣΙΔΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ  ΠΕ04.01 Β-Β΄ Κοζάνης Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   445 174153 ΔΟΝΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΠΕ07.00 Β-Γ΄ Θεσσαλονίκης Α ΑΘΗΝΩΝ

   446 194278 ΔΟΣΠΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Ηρακλείου Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   447 174281 ΔΟΥΓΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕ10.00 Β-Γ΄ Αθήνας Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   448 172766 ΔΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕ17.03 Β-Α΄ Φλωρινας Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   449 180766 ΔΟΥΛΑΜΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ05.00 Β-Γ΄ Κορινθίας ΠΕΙΡΑΙΑΣ

   450 181712 ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΕ13.00 Β-Α΄ Πειραιά ΠΕΛΛΑ

   451 175348 ΔΟΥΛΗΓΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Κορινθίας ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   452 186408 ΔΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Θεσπρωτίας ΚΑΣΤΟΡΙΑ

   453 198845 ΔΡΑΓΑΤΣΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΠΕ08.00 Β-Α΄ Κοζάνης ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   454 184028 ΔΡΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Δυτ. Αττικής Β ΑΘΗΝΩΝ

   455 197019 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Ζακύνθου ΑΡΚΑΔΙΑ

   456 181040 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Κορινθίας ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   457 189909 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕ04.01 Β-Δ΄ Ηλείας ΑΧΑΙΑ

   458 170654 ΔΡΑΚΩΝΑΚΗ ΟΛΓΑ ΠΕ04.01 Β-Δ΄ Κιλκίς Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   459 177441 ΔΡΕΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ17.02 Β-Α΄ Ηρακλείου Β ΑΘΗΝΩΝ

   460 199053 ΔΡΙΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Σάμου Β ΑΘΗΝΩΝ

   461 176283 ΔΡΟΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕ05.00 Β-Β΄ Κορινθίας Γ ΑΘΗΝΩΝ

   462 150262 ΔΡΟΥΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02.00 Α ΗΛΕΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

   463 172415 ΕΙΚΟΣΙΠΕΝΤΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΕ18.33 Β-Β΄ Αθήνας ΚΥΚΛΑΔΕΣ

   464 198806 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕ07.00 Β-Α΄ Καρδίτσας ΠΙΕΡΙΑ

   465 168365 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ06.00 Β-Α΄ Κιλκίς Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   466 196406 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΠΕ16.00 Β-Β΄ Καβάλας Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   467 185380 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΕ06.00 Β-Γ΄ Λάρισας Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   468 150265 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Θεσσαλονίκης ΔΡΑΜΑ

   469 198138 ΕΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Δωδεκανήσου ΛΕΣΒΟΥ

   470 903786 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ17.02 Β-Β΄ Αθήνας ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   471 189911 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ04.01 Β-Γ΄ Πέλλας Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   472 188555 ΕΣΚΙΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΕ12.01 Β-Α΄ Δράμας ΣΕΡΡΕΣ

   473 175355 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής ΕΒΡΟΣ

   474 200327 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ19.00 Β-Γ΄ Ημαθίας Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   475 400660 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ03.00 Β-Δ΄ Ιωαννίνων ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   476 196734 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΠΕ01.00 Β-Β΄ Αρκαδίας ΦΘΙΩΤΙΔΑ

   477 116082 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Λέσβου Δ ΑΘΗΝΩΝ

   478 186212 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Αργολίδας Α ΑΘΗΝΩΝ

   479 170776 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΠΕ05.00 Β-Β΄ Καρδίτσας ΛΑΡΙΣΑΣ

   480 904618 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕ11.00 Β-Α΄ Σερρών Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   481 194876 ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ18.12 Β-Β΄ Ευβοίας Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   482 163327 ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ15.00 Β-Γ΄ Θεσσαλονίκης ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

   483 198005 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ04.01 Β-Β΄ Βοιωτίας Α ΑΘΗΝΩΝ

   484 136990 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΛΟΥΚΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Αρτας ΛΑΣΙΘΙ

   485 183328 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Αχαιας ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ

   486 190171 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΕ04.01 Β-Β΄ Πειραιά Α ΑΘΗΝΩΝ

   487 191206 ΕΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ19.00 Β-Β΄ Καστοριάς Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   488 176006 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Δυτ. Αττικής ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   489 156814 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΠΕ04.01 Β-Δ΄ Αιτωλ/νίας ΑΧΑΙΑ

   490 175360 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Βοιωτίας Α ΑΘΗΝΩΝ

   491 164683 ΖΑΓΓΟΓΙΑΝΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΠΕ06.00 Β-Β΄ Φθιώτιδος Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   492 192043 ΖΑΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ18.02 Β-Δ΄ Θεσσαλονίκης Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   493 196172 ΖΑΛΟΚΩΣΤΑ-ΔΙΠΛΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ18.33 Β-Β΄ Ηλείας ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ

   494 168619 ΖΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΠΕ11.00 Β-Γ΄ Ανατ. Αττικής ΜΕΣΣΗΝΙΑ

   495 186977 ΖΑΜΟΡΤΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΕ12.01 Β-Α΄ Ημαθίας Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   496 150269 ΖΑΜΠΑΡΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Αθήνας ΚΟΡΙΝΘΙΑ

   497 194646 ΖΑΜΠΕΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ13.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής ΠΕΙΡΑΙΑΣ

   498 195484 ΖΑΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ03.00 Β-Β΄ Αρκαδίας ΕΥΒΟΙΑ

   499 199192 ΖΑΠΟΥΝΙΔΟΥ  ΧΡΥΣΗ ΠΕ12.01 Β-Α΄ Κέρκυρας ΠΙΕΡΙΑ

   500 136497 ΖΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Τρικάλων ΠΕΛΛΑ

   501 194282 ΖΑΡΙΜΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ11.00 Β-Β΄ Κυκλάδων ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

   502 163945 ΖΑΡΚΑΔΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΕ02.00 Β-Γ΄ Αθήνας Α ΑΘΗΝΩΝ

   503 155882 ΖΑΡΡΑ ΖΩΗ ΠΕ02.00 B-Σάμου Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   504 165585 ΖΑΡΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Ημαθίας ΕΒΡΟΣ

   505 168269 ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ05.00 Β-Α΄ Ημαθίας Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   506 184787 ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕ11.00 Β ΑΧΑΙΑΣ Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   507 181369 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ08.00 Β-Α΄ Δωδεκανήσου Γ ΑΘΗΝΩΝ

   508 175364 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Βοιωτίας Γ ΑΘΗΝΩΝ

   509 192945 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Χαλκιδικής ΑΧΑΙΑ

   510 175365 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Δυτ. Αττικής Α ΑΘΗΝΩΝ

   511 174181 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΖΩΗ ΠΕ08.00 Β-Α΄ Ευβοίας ΚΥΚΛΑΔΕΣ

   512 195485 ΖΑΧΑΡΕΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ03.00 Β-Δ΄ Θεσσαλονίκης ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

   513 197689 ΖΑΧΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ03.00 Β-Γ΄ Κορινθίας Γ ΑΘΗΝΩΝ

   514 184277 ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ06.00 Β-Β΄ Φθιώτιδος Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   515 190664 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ17.02 Β-Β΄ Καβάλας ΔΡΑΜΑ

   516 154202 ΖΑΧΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Πειραιά Β ΑΘΗΝΩΝ

   517 157712 ΖΓΟΥΡΝΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ13.00 Β-Α΄ Πειραιά Δ ΑΘΗΝΩΝ

   518 179230 ΖΕΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Γρεβενών ΤΡΙΚΑΛΑ

   519 900549 ΖΕΡΒΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕ18.02 Β-Α΄ Ανατ. Αττικής ΚΑΡΔΙΤΣΑ

   520 186413 ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02.00 Β-Δ΄ Ηλείας ΑΧΑΙΑ

   521 191207 ΖΕΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕ19.00 Β-Α΄ Αργολίδας ΚΟΡΙΝΘΙΑ

   522 191863 ΖΗΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ17.03 Β-Β΄ Τρικάλων Α ΑΘΗΝΩΝ

   523 182813 ΖΗΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ06.00 Β-Β΄ Λέσβου Β ΑΘΗΝΩΝ

   524 168372 ΖΗΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΡΙΚΕΤΗ ΠΕ06.00 Β-Β΄ Πειραιά Γ ΑΘΗΝΩΝ

   525 195860 ΖΗΣΗ ΣΟΦΙΑ ΠΕ11.00 Β-Γ΄ Κορινθίας ΚΑΒΑΛΑΣ

   526 190812 ΖΗΣΙΜΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΕ19.00 Β-Β΄ Φθιώτιδος Α ΑΘΗΝΩΝ

   527 174740 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΠΕ18.12 Β-Α΄ Κιλκίς Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   528 154204 ΖΙΑΒΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ03.00 Β-Γ΄ Αθήνας Α ΑΘΗΝΩΝ

   529 195643 ΖΙΝΕΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ04.01 Β-Α΄ Πειραιά ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   530 180776 ΖΙΟΥΔΡΟΥ ΗΡΩ ΠΕ05.00 Β-Γ΄ Κοζάνης ΠΙΕΡΙΑ

   531 195785 ΖΙΟΥΖΙΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ06.00 Β-Γ΄ Ημαθίας ΚΥΚΛΑΔΕΣ

   532 186723 ΖΙΟΥΡΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ04.01 Β-Β΄ Καρδίτσας ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

   533 191208 ΖΙΩΓΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ19.00 Β-Β΄ Ημαθίας ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗ

   534 192335 ΖΛΑΤΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ18.10 Β-Α΄ Εβρου ΡΟΔΟΠΗ

   535 196620 ΖΜΙΘΙΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΤΕ01.01 Β-Δ΄ Αθήνας Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   536 182458 ΖΟΛΩΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ02.00 Β-Α΄ Ξάνθης Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   537 187185 ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ15.00 Β-Β΄ Κορινθίας ΠΕΙΡΑΙΑΣ

   538 182742 ΖΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΠΕ05.00 Β-Β΄ Τρικάλων ΛΑΡΙΣΑΣ

   539 195487 ΖΟΥΡΙΔΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Χανίων Α ΑΘΗΝΩΝ

   540 189726 ΖΩΓΡΑΦΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ03.00 Β-Α΄ Λασιθίου ΗΡΑΚΛΕΙΟ

   541 160707 ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ09.00 Β-Α΄ Πιερίας Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   542 181048 ΖΩΣΙΜΑΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΕ06.00 Β-Β΄ Αχαιας Δ ΑΘΗΝΩΝ

   543 116837 ΖΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02.00 Β-Β΄ Αιτωλ/νίας Α ΑΘΗΝΩΝ



Τελευταία νέα κατηγορίας Ελλάδα